Szukasz czegoś?

Wciśnij enter aby wyszukać wpisaną frazę.

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE Jurgów

13 - 20.12.2020

Polska Jurgów (Polska)

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE Jurgów

miejsce: Jurgów, Polska
roczniki: 2014-2017
dla kogo: PRZEDSZKOLE
dojazd: własny
termin: 13 grudnia 2020 - 20 grudnia 2020

Czujemy się wyjątkowo jeśli to właśnie nam powierzacie narciarski debiut swojego dziecka! To dla nas wielka odpowiedzialność, ale również dobra, wspólna zabawa :) Na tę wspaniałą przygodę zapraszamy chętnych 3-6 latków wraz z rodzicami w zmienionej formule samego szkolenia (zakwaterowanie własne).

ZAPISZ DZIECKO NA SZKOLENIE

Aby otrzymać kosztorys, wypełnij formularz do indywidualnej kalkulacji wyjazdu. 

O PRZEDSZKOLACH NARCIARSKICH

NASZ PROGRAM 

 

Program PRZEDSZKOLI NARCIARSKICH powstał z myślą o dzieciach w wieku 3-6 lat i ich rodzicach. Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko nauczyło się jeździć na nartach, pokochało ten sport i żebyście potem przez długie lata mogli razem jeździć i razem mieć z tego radochę, to ten program jest właśnie dla Was :)

 

Wszystkie wyjazdy na przedszkola narciarskie odbywają się w formule rodzinnej, tzn. dzieci jadą razem z rodzicem/opiekunem, którego obecność na wyjeździe jest obowiązkowa. W tym roku, oprócz zajęć na stoku, proponujemy Wam również wspólne zakwaterowanie i zajęcia popołudniowe.

 

 

KOGO SZKOLIMY

 

Zapraszamy każdego, kto skończył już 3 lata, a nie skończył jeszcze 7!  Opieką obejmiemy zarówno tych, którzy dopiero zaczną stawiać swoje pierwsze kroki na śniegu, jak i tych, którzy narciarski debiut mają już za sobą i chcą więcej, lepiej, szybciej i na krawędzi :)

 

„Dobry moment na rozpoczęcie przygody z nartami” to pojęcie względne. Każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Zdarza się, ze już 3-latki radzą sobie na stoku świetnie, a czasami trzeba zdecydowanie więcej czasu na oswojenie się z nową sytuacją. To w końcu nowe środowisko, nowy wysiłek fizyczny, współpraca w nowej grupie. Słowem, jest to wyzwanie fizyczno-psychiczno-społeczne. Każdy dorasta do niego w innym tempie. Trzeci rok życia to dolna granica wieku, którą stawiamy ze względu na stabilność układu kostno-stawowego.

 

MIEJSCE

 

Areną narciarskich debiutów i postępów będzie ośrodek w Kaniówka niewielka miejscowość położona ok. 23 km od Zakopanego. To mały ośrodek (3 wyciągi), bardzo przyjazny dzieciom z obłędnym widokiem na słowackie Tatry!

Do naszej dyspozycji będą zarówno łagodne trasy dla zupełnie początkujących (taśma i orczyk), jak i bardziej wymagające stoki dla pewnie jeżdżących przedszkolaków. W bezpośrednim ich sąsiedztwie znajduje się duża karczma, gdzie łatwo będzie nam się ogrzać.

Miejscem codziennych zbiórek będzie parking przy kasach. Jeśli sami będziecie chcieli pojeździć na nartach w czasie naszych zajęć, będziecie mogli skorzystać z położonych nieopodal wyciągów krzesełkowych.

Ośrodek: Kaniówka FB: Kaniówka

 

ZAKWATEROWANIE KADRY

Willa pod Kozińcem to rodzinny, uroczy pensjonat, położony w niewielkiej odległości od stacji narciarskich Jurgów Ski i Czarna Góra Koziniec (max. 5 minut samochodem). Willa oferuje zarówno pokoje hotelowe, jak i apartamenty z aneksem kuchennym. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, minilodówkę, czajnik elektryczny i podstawowy zestaw naczyń. Do dyspozycji kadry jest również w pełni wyposażona kuchnia.

Do dyspozycji gości są również:

 • sauna
 • bilard
 • piłkarzyki
 • kącik zabaw dla dzieci
 • narciarnia z suszarką na buty
 • Wi-Fi
 • parking
 • w pełni wyposażona kuchnia

SZKOLENIE

Naszym celem jest nauczenie Waszych pociech bezpiecznej jazdy na nartach i rozkochanie ich w tym sporcie! Tak, by miały radość z jazdy i chciały dalej się doskonalić.

 

ZAJĘCIA NA STOKU

 

Szkolenie narciarskie dla takich maluchów rządzi się swoimi prawami. Prawami dzieci! :) Dzieciaki, inaczej niż dorośli, się uczą, inaczej koncentrują, potrzebują ciągłych bodźców, zabawy, lubią być w nieustannym ruchu, szybciej się męczą i szybciej marzną, ale i szybciej regenerują.

 

Chcąc nauczyć ich jak najwięcej, nasze szkolenie będzie kombinacją zajęć narciarskich (nauki jazdy, ćwiczeń) i zabaw na śniegu (zarówno z nartami jak i bez nich). Liczbę przerw uzależniamy do zmęczenia dzieciaków oraz warunków pogodowych. Każda forma ruchu na śniegu będzie dla nich wyzwaniem, dlatego w połowie zajęć zrobimy dłuższą, 1-godzinną przerwę na ciepły posiłek i pełny odpoczynek.

 

Zajęcia prowadzimy w malutkich, 1-4-osobowych grupach, w zależności od stopnia zaawansowania. Dzieci,  które narty na nogach mają po raz pierwszy w życiu, wymagają pracy 1:1 lub maksymalnie w 2-osobowej grupie. Dzieciaki, które czują się na nartach pewniej, uczą się już w większym gronie, ale nie liczniejszym niż 4 osoby.

 

ZAJĘCIA PO NARTACH

 

Codziennie po nartach organizujemy dla maluchów zajęcia popołudniowe. Są to wycieczki na lodowisko, wspólne zabawy na śniegu, ognisko, rysowanie, zajęcia edukacyjne o Tatrach i górskiej przyrodzie.

 

 

ALE FAJNIE BYĆ NARCIARZEM! 

 

Na każdym wyjeździe każdy nasz Narciarski Przedszkolak dostanie do nas swój PASZPORT NARCIARZA. Będzie to rodzaj „zeszytu” do naszych zdjęć, a także swoista ewidencja poziomu zaawansowania narciarskiego. Codziennie będziemy tam zapisywać, co już udało nam się opanować. Będą tam też różne ciekawe „zadania domowe” do wykonania przez dzieci po nartach. W Paszporcie dzieciaki będą zbierać kolejne narciarskie sprawności.

 

Paszport będzie też znakomitym punktem odniesienia przed kolejnym wspólnym wyjazdem. Wiedząc, co już za nami, będzie można skupić się od razu na nauce kolejnych elementów.

 

PLAN PRZEDSZKOLA

13.12.2020

 • 19:00 spotkanie organizacyjne w pensjonacie Willa pod Kozińcem, prezentacja kadry i programu wyjazdu

 

14-19.12.2020

 • 09:00 zbiórka do wyjazdu na stok przed pensjonatem Willa pod Kozińcem
 • 9:30-11:30 wspólna rozgrzewka, podział na grupy, I blok zajęć narciarskich (2 godz.)
 • 11:30-12:30 wspólna przerwa na ciepły lunch z zapewnioną opieką nad dziećmi
 • 12:30-14:00 II blok zajęć narciarskich (1,5 godz.)
 • ok. 14:35 przyjazd do Willi pod Kozińcem, przekazanie dzieci rodzicom, ciepła zupa
 • 15:45-16:45 zajęcia popołudniowe na zewnątrz Willi pod Kozińcem

CENA

CENA ZA UDZIAŁ DZIECKA W PRZEDSZKOLU NARCIARSKIM:


2030 zł 

 

CENA ZAWIERA:

 • 6-dniowe szkolenie narciarskie w grupach 2-4 osobowych 14-19.12.2020
 • ciepły lunch na stoku
 • opiekę trenerów na stoku, na przerwach i podczas zajęć popołudniowych
 • nagranie przejazdów, przesłanie filmów, dokumentacja foto
 • program zajęć popołudniowych

CENA NIE ZAWIERA:

 • indywidualnego dojazdu na Podhale
 • zakwaterowanie z wyżywieniem
 • ew. dodatkowego ubezpieczenia
 • karnetu* (patrz obok)

*w Jurgowie dzieci do 6. roku życia oraz dzieci do 120 cm wzrostu jeżdżą BEZPŁATNIE, o ile rodzic/opiekun wykupi karnet na ten sam okres jazdy (jednemu karnetowi dla osoby dorosłej przysługuje jeden bezpłatny karnet dziecięcy).

Jeśli nie zamierzacie kupować karnetu dla osoby dorosłej, wówczas koszt 6-dniowego karnetu dla dziecka wynosi: 450 zł (10 zł kaucja)


 

 

OPCJE DODATKOWE

 

 

​​​​​​

 • szkolenie dla doroslych: [kliknij]
 • dodatkowy karnet z kaucją:
  • 520 zł/dorosły/6 dni
  • 460 zł dziecko do 15 r.ż. 

Lista stacji narciarskich należących do Tatry Super Ski

https://tatrysuperski.pl/stacje-narciarskie/

 

ZAPISY I PŁATNOŚCI

ZAPISY

--> wypełnij formularz danych do indywidualnej kalkulacji

--> oczekuj na maila z kalkulacją (kosztorysem) szkolenie

--> potwierdź kosztorys i zapłać w ciągu 3 dni od otrzymania maila

--> otrzymasz od nas potwierdzenie rezerwacji

 


 

LINK DO FORMULARZA DANYCH DO INDYWIDUALNEJ KALKULACJI


DANE DO PRZELEWU

SF Adventure s.c. Zuzanna Sołtys Jan Sołtys
ul. Grębałowska 17a/2 01-808 Warszawa
NIP 118 219 89 41

Numer konta PLN: 32 1140 2004 0000 3902 7913 7216

SWIFT/BIC: BREXPLPWMBK

TYTUŁ: PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE Jurgów grudzień (nazwisko i imię dziecka)

 

SYTUACJA EPIDEMICZNA

Globalna sytuacja epidemiczna i jej skutki (w postaci możliwości zamknięcia granic, nałożenia obowiązkowej kwarantanny na obywateli czy odwołania lotów) mogą mieć wpływ na to jak będzie wyglądał nasz sezon 2020-2021.

Staramy się chłodno oceniać sytuację i traktować zagrożenie Covid-19 jako dodatkowy, niezleżny od nas czynnik, który (podobnie jak dotychczas anomalie pogodowe) musimy wziąć pod uwagę: my - organizując wyjazdy, a Wy - planując wypoczynek z nami.
 

ODPOWIADAMY NA PODSTAWOWE PYTANIA:

 

Co jeśli zostanie wprowadzony zakaz podróżowania po kraju?

Zwrócimy Wam całość wpłaconych kwot.

Czy jest ryzyko, że wpłacone pieniądze przepadną?

Jeśli będzie obowiązywała swoboda turystycznego przemieszczania się po Polsce, to zatrzymamy Twoje wpłacone zadatki tylko w sytuacji, kiedy zrezygnujesz z powodów zdrowotnych lub losowych. Od tych wydarzeń możesz standardowo ubezpieczyć się dodatkową polisą pokrywającą koszty rezygnacji z wyjazdu.

Co jeśli nie będę mogła/mógł pojechać z powodu zarażenia się koronawirusem lub jeśli ja lub moja rodzina zostaniemy poddani obowiązkowej kwarantannie?

Choroba (będąca konsekwecją zarażenia się Covid-19 lub jakakolwiek inna niedyspozycja) nie jest podstawą do zwrotu kosztów z tytułu odwołania wyjazdu. Z tego powodu zawsze zachęcamy do wykupienia we własnym zakresie proponowanego dodatkowego ubezpieczenia od rezygnacji. Na rynku jest wiele ofert, dlatego nie proponujemy konkretnego rozwiązania - możemy jednak skontaktować Was z zaufanym brokerem, który zapronuje produkty ubezpieczeniowe z różnymi zakresami odpowiedzialnosci (w tym od choroby, odwołanch lotów i innych sytuacji losowych). Obowiązek poddania się kwarantannie nie podlega jednak takiemu ubezpieczeniu i my również nie możemy traktować tej sytuacji jako podstawy do zwrotu poniesionych kosztów, gdyż jest to czynnik  niezależny od nas.

PRZYDATNE DOKUMENTY

KONTAKT

Zuza Sołtys

Zuza Sołtys
+48 886 206 002 (10:00-15:00)
snowflake@snowflake.pl

 

 
 

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Ofertę można uzyskać wypełniajac formularz danych do indywidualnej kalkulacji wyjazdu.