Szukasz czegoś?

Wciśnij enter aby wyszukać wpisaną frazę.

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE ZIMA 2023

09 - 16.12.2023

Polska Koziniec (Polska)

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE ZIMA 2023

miejsce: Koziniec, Polska
roczniki: 2020-2015
dla kogo: PRZEDSZKOLE
dojazd: własny
termin: 9 grudnia 2023 - 16 grudnia 2023

Serdecznie zapraszamy na nasze najpopularniejsze wyjazdy dla najmłodszych - PRZEDSZKOLA NARCIARSKIE w Polsce!

Mocno wierzymy, że spokojny start pełen pozytywnych emocji pozwoli złapać zimowego bakcyla na całe życie.

Bez zbędnej presji, pełni empatii, bawimy uczymy bezpiecznej jazdy na nartach w kameralnych grupach. Zapraszamy!

 

 

 

ZGŁOŚ CHĘĆ UDZIAŁU

Zapraszamy do zgłoszeń poprzez krótki formularz:

 

 LINK DO FORMULARZA

 

Po otrzymaniu formularza przygotujemy indywidualną wycenę dla Waszej rodziny!

MIEJSCE

 

Areną narciarskich debiutów i postępów będzie ośrodek Kaniówka Stacja Narciarska w cichym sąsiedztwie Białki Tatrzańskiej.


Do naszej dyspozycji będą zarówno łagodne trasy dla zupełnie początkujących z taśmami, jak i bardziej wymagające stoki dla pewnie jeżdżących przedszkolaków z orczykiem i krzesełkem.

Na dole stoku znajduje się karczma, gdzie łatwo będzie nam się ogrzać i zjeść ciepły posiłek podczas przerwy.

Miejscem codziennych zbiórek jest Willa Koziniec, spod której tradycyjnie wyjeżdżamy busem na stok.

 

Ośrodek: Kaniówka Stacja Narciarska

FB: Kaniówka Stacja Narciarska

ZAKWATEROWANIE

Willa pod Kozińcem to rodzinny, uroczy pensjonat, położony w niewielkiej odległości od kilku stacji narciarskich: Jurgów Ski, Koziniec, Grapa-ski (Litiwnka) oraz Kaniówka (w odległości 5-10 minut samochodem). 

Willa oferuje zarówno pokoje hotelowe, jak i apartamenty z aneksem kuchennym (od grudnia 2023 za dodatkową dopłatą) . Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, minilodówkę, czajnik elektryczny i podstawowy zestaw naczyń. Do dyspozycji gości jest również w pełni wyposażona kuchnia.

Do dyspozycji gości są również:

 • sauna
 • bilard
 • piłkarzyki
 • kącik zabaw dla dzieci
 • narciarnia z suszarką na buty
 • Wi-Fi
 • parking
 • w pełni wyposażona kuchnia

SZKOLENIE

NASZ PROGRAM 

Program powstał z myślą o dzieciach w wieku od 3 lat i ich rodzicach. Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko nauczyło się jeździć na nartach, pokochało ten sport i żebyście potem przez długie lata mogli razem jeździć i razem mieć z tego radochę, to ten program jest właśnie dla Was :)

 

Wszystkie wyjazdy na przedszkola narciarskie odbywają się w formule rodzinnej, tzn. dzieci jadą razem z rodzicem/opiekunem, którego obecność na wyjeździe jest obowiązkowa. W tym roku, oprócz zajęć na stoku, proponujemy Wam również wspólne zakwaterowanie i zajęcia popołudniowe.

 

IDEALNE ROZPOCZĘCIE SEZONU

Zachęcamy Was, żebyście wybrali się na nasz wyjazd na początku sezonu. Jadąc potem z całą rodziną na narty w zimie, dziecko będzie miało już pierwsze doświadczenia za sobą i będzie znacznie pewniejsze siebie. Będzie czuło, że oto przed Wami wielka, rodzinna przygoda na nartach, a ono jest jej „pełnoprawnym” uczestnikiem. Takie nastawienie doda im jeszcze więcej radości i energii do nauki!

 

Dzieci, które w grudniu będą jeszcze za młode gorąco zapraszamy na wyjazdy wiosenne! Dłuższy dzień, marcowe słońce doskonale sprzyja narciarskim adaptacjom. Do stawianie pierwszych kroków na śniegu potrzeba nam wyłącznie niewielkiej warstwy śniegu, więc co roku wyjazdy odbywają się niezależnie jak bardzo ciepły bywa początek marca!

 

OD JAKIEGO WIEKU SZKOLIMY?

„Dobry moment na rozpoczęcie przygody z nartami” to pojęcie względne. Każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Zdarza się, że już 3-latki radzą sobie na stoku świetnie, a czasami trzeba zdecydowanie więcej czasu na oswojenie się z nową sytuacją. To w końcu nowe środowisko, nowy wysiłek fizyczny, współpraca w nowej grupie. Słowem, jest to wyzwanie fizyczno-psychiczno-społeczne. Każdy dorasta do niego w innym tempie. 

Trzeci rok życia to dolna granica wieku, którą stawiamy w przyjęciu na regularne zajęcia narciarskie ze względu na umiejętność koncentracji i wykonywania poleceń.

Dla młodszych dzieci prowadzimy adaptację na śniegu - jeśli ktoś będzie zdolny do zajęć, dołączymy go do grup szkoleniowych w ramach wolnych miejsc.

 

ADAPTACJA

Dla niegotowych emocjonalnie i fizycznie 3-4 latków jak również dla młodszego rodzeństwa w wieku 2,5 - 3 lata worzymy specjalną grupę adaptacji na śniegu w asyście rodzica!

W świat narciarstwa wchodzimy powoli, poznając jego specyfikę, bawiąc się i przyglądając nauce innych uczestników. Zapraszamy na zajęcia bez karnetu, ale za to z podstawowym sprzętem narciarskim:

 • obowiązkowo kask narciarsk i dopasowane gogle
 • buty narciarskie i zwykłe narty maksymalnie do brody lub
 • buty zimowe i narty-zabawki: plastikowe lub drewniane

Będziemy oswojać dzieci ze sprzętem, jego wagą, światem widzianym przez gogle, orczykami i trenerami. Starsze dzieci potrzebują niekiedy paru dni by stać się gotowym na kolejną próbę założenia butów. Niejednokrotnie okazuje się również, że czasem po prostu jest jeszcze wcześnie i w pełni to akceptujemy!

Adaptację organizujemy od grupy min. 3 dzieci.

Harmonogram adaptacji:

 • 10:00 - zbiórka przy taśmie na Kaniówce (rodzice dowożą dzieci na stok)
 • 10:00-11:45 - I blok zajęć w towarzystwie rodzica
 • 11:45 - odbiór dzieci przy taśmie
 • 11:45-12:30 - przerwa na ciepły lunch pod opieką rodzica
 • 12:30-14:00 - II blok zajęć w towarzystwie rodzica
 • 14:00- odbiór dzieci przy taśmie i powrót do domu we własnym zakresie

 

 

OPIEKA NIANI

Dobrze wiemy, jak w pełni wykorzystać czas z rodziną, by każdy z Was skorzystał z niego jak najlepiej! W trakcie narciarskich zajęć przedszkolaków możecie zostać w Willi pod Kozińcem popracować, a jeśli macie małą pociechę pod opieką to skorzystać z opieki niani w trakcie wyjazdu!

Pozwoli Wam to na chwilę oddechu lub umożliwi wzięcie udziału w zajęciach dla dorosłych dopasowanych do grafiku dnia dzieci. 

 

 • usługę kierujemy wyłącznie do dzieci mieszkających w Willi pod Kozińcem w wieku od 1,5 do 3 lat.
 • opiekę niani organizujemy przy zgłoszeniu się min. 3 os.
 • dzieci pod opiekę oddajemy w godz. 09:15-14:30
 • z opieki można skorzystać jednorazowo lub w przez cały tydzień 
 • więcej informacji w sekcji CENA

 

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

Szkolenie narciarskie dla dorosłych skierowane jest dla osób średniozaawansowanych oraz zaawansowanych (bez osób początkujących).

Szkolenie podzielone jest na 3 oddzielne bloki, z których można niezależnie skorzystać. Sami wybieracie, który dzień i godziny jakie Wam pasują!

 • 07:45-09:30 - poranny blok sportowy (slalom gigant) przy min. 6 os. chętnych
 • 10:30-12:00 - poranny blok techniczy ( jazda techniczna)
 • 12:00-12:30 - przerwa na lunch z krótką wideoanalizą
 • 12:30-14:00 - popołudniowy blok techniczny ( jazda techniczna)

Zajęcia organizujemy codziennie tj. przez 6 dni w trakcie trwania zajęć przedszkolaków. Z uwagi na kibicowanie na torze przeszkód nie odbywają się wyłącznie zajęcia popołudniowe ostatniego dnia.

Prosimy o wcześniejsze niezobowiązujące deklaracje w przedszkolnym formularzu zgłoszeniowym. Ostateczne potwierdzenia będziemy zbierać tuż przed wyjazdem.

 

 

ZAJĘCIA NA STOKU

Szkolenie narciarskie dla takich maluchów rządzi się swoimi prawami. Prawami dzieci! :) Dzieciaki, inaczej niż dorośli, się uczą, inaczej koncentrują, potrzebują ciągłych bodźców, zabawy, lubią być w nieustannym ruchu, szybciej się męczą i szybciej marzną, ale i szybciej regenerują.

 

Chcąc nauczyć ich jak najwięcej, nasze szkolenie będzie kombinacją zajęć narciarskich (nauki jazdy, ćwiczeń) i zabaw na śniegu (zarówno z nartami jak i bez nich). Liczbę przerw uzależniamy do zmęczenia dzieciaków oraz warunków pogodowych. Każda forma ruchu na śniegu będzie dla nich wyzwaniem, dlatego w połowie zajęć zrobimy dłuższą, 1-godzinną przerwę na ciepły posiłek i pełny odpoczynek.

 

Zajęcia prowadzimy w malutkich, 1-4-osobowych grupach, w zależności od stopnia zaawansowania. Dzieci,  które narty na nogach mają po raz pierwszy w życiu, wymagają pracy 1:1 lub maksymalnie w 2-osobowej grupie. Dzieciaki, które czują się na nartach pewniej, szybciej uczą sięw większym gronie, ale nie liczniejszym niż 4 osoby.

 

ZAJĘCIA PO NARTACH

Codziennie po nartach (poza jednym dniem przerwy regeneracyjnej) organizujemy dla maluchów zajęcia popołudniowe. Są to wycieczki na lodowisko, wspólne zabawy na śniegu, ognisko, rysowanie, zajęcia edukacyjne o Tatrach, bezpieczeństwie na stoku i o górskiej przyrodzie. Program uzależniony jest od warunków pogodowych.

 

 

 

 

 

ALE FAJNIE BYĆ NARCIARZEM! 

 

Na każdym wyjeździe każdy nasz Narciarski Przedszkolak dostanie do nas swój PASZPORT NARCIARZA. Będzie to rodzaj „zeszytu” do naszych zdjęć, a także swoista ewidencja poziomu zaawansowania narciarskiego. Codziennie będziemy tam zapisywać, co już udało nam się opanować. Będą tam też różne ciekawe „zadania domowe” do wykonania przez dzieci po nartach. W Paszporcie dzieciaki będą zbierać kolejne narciarskie sprawności.

 

Paszport będzie też znakomitym punktem odniesienia przed kolejnym wspólnym wyjazdem. Wiedząc, co już za nami, będzie można skupić się od razu na nauce kolejnych elementów.

 

ORIENTACYJNY PLAN DNIA

PLAN DNIA DLA PRZEDSZKOLAKÓW

 

DZIEŃ 1

 • 17:00-17:45 opcjonalne wypożyczenie sprzętu na miejscu z pomocą naszych trenerów
 • do godz. 18:00 zakwaterowanie w Willi pod Kozińcem
 • 18:15-19:15 obiadokolacja
 • 20:00 spotkanie organizacyjne w stołówce Willi pod Kozińcem, prezentacja programu wyjazdu, rozdanie karnetów, odprawa

 

DZIEŃ 2,3,4,5,6 i 7

 • 07:30-08:20 śniadanie (I tura dla rannych ptaszków)
 • 08:20-09:00 śniadanie (II tura dla tych, co lubią/mogą pospać dłużej)
 • 09:15 zbiórka do wyjazdu na stok przed pensjonatem w stroju narciarskim
 • 09:45 zbiórka przy taśmie dla osób z zakwaterowaniem własnym oraz dla dzieci na adaptacji
 • 09:45-11:45 I blok zajęć narciarskich
 • 11:45-12:30 przerwa na ciepły lunch na stoku
 • 12:30-14:00 II blok zajęć narciarskich (ostatniego dnia na stoku o godz. 13:00 odbywa się tor przeszkód)
 • 14:30 przyjazd dzieci pod pensjonat, zupa
 • 16:30-17:45 zajęcia popołudniowe (ostatniego dnia nie ma zajęć popołudniowych)
 • 18:00 obiadokolacja

 

DZIEŃ 8

 • 8:00-9:00 śniadanie
 • do godz. 10:00 wyjazd

 PLAN DLA WYCZYNOWYCH RODZICÓW 

(DZIECKO NA PRZEDSZKOLU + DZIECKO POD OPIEKĄ NIANI + DZIECKO NA ADAPTACJI + TRENINGI DLA DOROSŁYCH)

 

DZIEŃ 2,3,4,5,6

ŚNIADANIA

 • 07:30-08:20 śniadanie (I tura) - zazwyczaj dla rodzica, który idzie na poranny trening
 • 07:45-09:30 poranny blok sportowy dla dorosłych (slalom gigant)
 • 08:20-09:00 śniadanie (II tura) - zazwyczaj dla drugiego rodzica, który ogarnia dzieci na zbiórkę

ZBIÓRKI

 • 09:15 zbiórka dla przedszkolaków do wyjazdu na stok przed pensjonatem w stroju narciarskim
 • 09:15 ew. zostawienie najmłodszych niani (odbiór 14:30)
 • 09:30 wyjazd busa z przedszkolakami spod Willi pod Kozińcem (dzieci na adpatacje jadą z rodzicami)

ZAJĘCIA NA STOKU - I BLOK

 • 09:45-11:45 I blok zajęć narciarskich dla przedszkolaków
 • 10:00-11:45 adaptacja dla dzieci pod opieką rodzica (zbiórka przy taśmie) 
 • 10:30-12:00 poranny blok techniczny dla dorosłych (jazda zadaniowa)

LUNCH na stoku

 • 11:45-12:30 przerwa na ciepły lunch na stoku dla przedszkolaków i dzieci na adaptacji
 • 12:00-12:30 przerwa dla dorosłych na zajęcia (videoanaliza)

ZAJĘCIA NA STOKU - II BLOK

 • 12:30-14:00 II blok zajęć narciarskich dla przedszkolaków
 • 12:30-14:00 blok popołudniowy techniczny dla dorosłych (jazda zadaniowa)

ODBIÓR DZIECI

 • 14:00 odbiór dzieci z adaptacji (zbiórka przy taśmie)
 • 14:30 odbiór dzieci z busa przed Willą pod Kozińcem
 • 14:30 odbiór dzieci spod opieki niani
 • 14:45 ciepła zupa dla wszystkich w Willi pod Kozińcem

ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE

 • 16:30-17:45 zajęcia popołudniowe dla przedszkolaków
 • 18:00 obiadokolacja
   

DOJAZD

Samochód: Warszawa - Czarna Góra 403km

 

WILLA POD KOZIŃCEM

 

STOK

LISTA RZECZY DO ZABRANIA

ODZIEŻ

 • zestaw narciarski na temperatury od 0*C do -10*C (może padać śnieg!) w tym:
  • kurtka (nalepiej z kieszonką na karnet w lewym rękawie lub na piersi)
  • spodnie narciarskie
  • rękawiczki (2 pary albo i więcej ;))
  • czapka (2 sztuki)
  • buff/szalik zamiast kominiarki
  • skarpetki narciarskie (3-4 pary)
 • bluza, spodnie, dres w tym nieprzemakalny na zajęcia popołudniowe w terenie
 • piżama i bielizna na zmianę

SPRZĘT NARCIARSKI

 • narty (wysokość maksymalnie do brody, im mniejsze umiejętności tym krótsze narty)
 • kask z pasującymi goglami (nie może być szpary na czole pomiędzy kaskiem a goglami)
 • buty narciarskie (wyjmijcie kapeć ze skorupy i przymierzcie czy są dobrego rozmiaru)
 • kijki (nieobowiązkowo)
 • rzep do spięcia nart (obowiązkowo)

OBUWIE

 • buty zimowe (najlepiej GORE lub zimowce),
 • kapcie do chodzenia w pensjonacie


DODATKOWO

 • podpiszcie sprzęt narciarski (może być markerem na przyklejonej srebrnej taśmie)
 • podpisany rzep narciarski do spięcia nart
 • chemiczne ogrzewacze do rękawiczek/stóp
 • torbę na rzeczy na stok (dowolna, najlepiej nieprzemakalna) - będziemy ją ładować do busa i przebierać dzieci na stoku

UWAGA!

 • sprzęt narciarski musi być sprawdzony, tj. wepnijcie buty w wiązania i sprawdźcie czy wszystko pasuje.
 • mamy nadzieję, że cenicie bezpieczeństwo swoich dzieci i komfort ich jazdy i ich sprzęt przed wyjazdem oddacie do serwisu :)
 • rzeczy spakujcie wspólnie, żeby dziecko wiedziało co zabiera na wyjazd i potrafiło rozpoznać swoją torbę, narty i buty

CENA

CENA ZA UDZIAŁ DZIECKA W PRZEDSZKOLU:


3550 zł

CENA DLA NOWYCH UCZESTNIKÓW

 

 

3450 zł

CENA DLA UCZESTNIKÓW PRZEDSZKOLI W ZESZŁYM SEZONIE

 

 

3350 zł

CENA DLA DRUGIEGO I KOLEJNEGO DZIECKA

 

 

CENA ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w pokojach (pobyt w apartamentach za dodatkową opłatą 15 zł/os./dzień)
 • 4 posiłki dziennie: śniadanie w formie szwedzkiego stołu, ciepły lunch na stoku, ciepły posiłek po powrocie z nart, obiadokolacja
 • 6-dniowe szkolenie narciarskie w grupach 2-4 osobowych
 • opiekę trenerów na stoku, na przerwach i podczas zajęć popołudniowych
 • bieżącą korepondecję z przesyłanie m zdjęć i filmów ze stoku
 • program zajęć popołudniowych
 • codzienny transport na stok z/do Willi pod Kozińcem
 • składki TFG i TFP

 

 

CENA NIE ZAWIERA:

 • karnetu (informacje poniżej)
 • indywidualnego dojazdu na Podhale
 • codziennych dojazdów na stok (w opcji zakwaterowania własnego)
 • ew. dodatkowego ubezpieczenia
 • wypożyczenia sprzętu
 • dopłaty do diety specjalnej (10 zł / dzień)

 


 

CENY KARNETÓW

6 DNIOWYCH Z KAUCJĄ

 

710 zł*

dla dzieci do ukończenia 16 roku życia

(16-te urodziny są pierwszym dniem utraty zniżki), których rodzice/opiekunowie nie kupują równolegle karnetu na ten sam okres

 

710 zł*

dla seniorów, którzy ukończyli 65 lat

(65-te urodziny są pierwszym dniem nabycia zniżki)

 

770 zł*

dla dzieci w wieku 16-18 lat

oraz dla dorosłych do 64,99 roku życia

 

840 zł*

KARNET SPECJALNY RODZIC + DZIECKO

powyższa cena obejmuje dwa karnety z kaucjami,

z których jeden przysługuje osobie pełnoletniej (rodzicowi/opiekunowi),

a drugi dziecku do ukończenia 5 roku życia

(5-te urodziny dziecka są pierwszym dniem utraty skorzystania z tego pakietu).

 

 

 

*ceny karnetów są prognozowane i mogą się zmienić, więc zastrzegamy sobie prawo do korekty powyższych składowych


 
 

CENA ZAKWATEROWANIA

DLA OSÓB TOWARZYSZĄCYCH

 

W WIEKU 0-2 LATA

 

 • 0 zł - własne łóżko turystyczne / w łóżku z rodzicami
 • 120 zł/pobyt - w wypożyczonym łóżku turystycznym
 • 490 zł/pobyt - w pełnowymiarowym łóżku

 

W WIEKU 2-12 LAT


890 zł

 

W WIEKU 12+ LAT i DOROSŁYCH


1150 zł

CENA ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w pokojach (pobyt w apartamentach za dodatkową opłatą 15 zł/os./dzień)
 • wyżywienie: śniadanie w formie szwedzkiego stołu,  ciepły posiłek po powrocie dziecka z nart, obiadokolacja
 • składki TFG i TFP

CENA NIE ZAWIERA:

 • karnetu
 • szkolenia
 • indywidualnego dojazdu na Podhale
 • codziennych dojazdów na stok
 • dopłaty do diety specjalnej (10 zł / dzień)

 


 

OPCJE DODATKOWE

 

NOWOŚCI!

 

Adaptacja na śniegu dla dzieci w wieku 2,5-3 lata:

 • 150 zł / dzień
 • 800 zł / 6 dni

WARTO WIEDZIEĆ

 • adaptacja polega na oswojeniu ze sprzętem, grupą i specyfiką zajęć na śniegu, nie obejmuje nauki jazdy na nartach
 • adaptacja odbywa się w asyście rodzica codziennie w godzinach  10:00-11:45 oraz 12:30-14:00
 • zajęcia odbywają się w grupie 3-5 os.
 • w godz. 11:45-12:30 rodzice obierają dzieci spod taśmy i zabierają na przerwę
 • transport dziecka na oraz ze stoku organizują rodzice
 • karnet w trakcie adaptacji jest niepotrzebny
 • z adaptacji mogą skorzystać rówież osoby z zakwaterowaniem własnym
 • cena nie obejmuje zajęć popołudniowych 

 

Szkolenie dla dorosłych w trakcie trwania przedszkola:

 • ​​​​​120 zł / 1,5h blok poranny sportowy w godz. 07:45-09:30 (slalom gigant) przy min. 6 os. chętnych
 • 100 zł / 1,5h blok poranny techniczny w godz. 10:30-12:00 (jazda zadaniowa)
 • 80 zł / 1,5h blok popołudniowy techniczny w godz. 12:30-14:00 (jazda zadaniowa)
 • ostatniego dnia przedszkola nie ma bloku popołudniowego

 

Opieka niani w Willi pod Kozińcem (przy grupie min 3 os.):

 • 100 zł / dzień w godz. 09:15-14:30
 • 500 zł / 6 dni w godz. 09:15-14:30

WARTO WIEDZIEĆ

 • opieka niani możliwa jest przez cały pobyt lub w wybranych dniach
 • usługę kierujemy wyłącznie do dzieci mieszkających w Willi pod Kozińcem 
 • warunkiem utworzenia grupy jest zapisanie się min. 3 os. w wieku od 1,5 do 3 lat
 • cena nie obejmuje zajęć popołudniowych

 

POZOSTAŁE OPCJE DODATKOWE

 

Samo szkolenie (zakwaterowanie własne):

 • 2750 zł/dziecko/6 dni bez karnetu
 • uprzejmie informujemy, że na pakiet "samo szkolenie" nie obowiązują zniżki
 • cena obejmuje zajęcia popołudniowe w godz. 16:30-17:45 zgodnie z grafikiem

 

Dopłata do pobytu w apartamencie z aneksem kuchennym:

 • 15 zł/dzień/os.

 

Rezygnacja z wyżywienia w pensjonacie:

 • minus 350 zł/dziecko/pobyt 7 dni
 • minus 550 zł/dorosły/pobyt 7 dni

 

Dopłata do diety specjalnej:

 • 10 zł / dzień / os.

 

 

PŁATNOŚCI

KALENDARZ PŁATNOŚCI

 

 • Zadatek: 30% pełnej kwoty do 3 dni od otrzymania kosztorysu
 • Dopłata: reszta kwoty (wg kosztorysu) do 15.11.2023

 

Po 15.11.2023 zgłoszenia potwierdzamy po wpłacie całości kwoty za wyjazd.

 

DANE DO PRZELEWU

SF Adventure s.c. Zuzanna Sołtys Jan Sołtys
ul. Grębałowska 17a/2 01-808 Warszawa
NIP 118 219 89 41

Numer konta PLN: 32 1140 2004 0000 3902 7913 7216

SWIFT/BIC: BREXPLPWMBK

TYTUŁ:  PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE ZIMA 2023 (nazwisko i imię dziecka)

 

PRZYDATNE DOKUMENTY

ZAPISY

Zapraszamy do zgłoszeń poprzez krótki formularz:

 

 LINK DO FORMULARZA

 

Po otrzymaniu formularza przygotujemy indywidualną wycenę dla Waszej rodziny!

PARTNERZY

Jesteśmy dumni z bliskiej współpracy z prestiżowymi firmami ze świata narciarskiego. Wspierają nas:

KONTAKT

Janek Sołtys

Janek Sołtys
+48 693 756 256
pon-pt
10:00-16:00

snowflake@snowflake.pl

Agata Maszewska

 

 

Marlena Szymków

+48 600 004 749
pon-pt
9:00-17:00

snowflake@snowflake.pl

 
 

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Ofertę można uzyskać wypełniając formularz danych do indywidualnej kalkulacji wyjazdu.