Szukasz czegoś?

Wciśnij enter aby wyszukać wpisaną frazę.

Szkolenie trwa ok. 4 godzin dziennie, z przerwą na lunch. Trening rozpoczynamy wspólną rozgrzewką i kilkoma swobodnymi przejazdami, przygotowującymi do wejścia na tyczki. Codziennie rano, przed zajęciami, na zarezerwowanej trasie ustawiamy dla Was slalom lub gigant. Dysponujemy krótkimi tyczkami  szkoleniowymi Softpole oraz tyczkami Liski z homologacją FIS. Poczas treningu na bramkach jesteście pod stałą opieką trenerów. Jeden z nich stoi na trasie slalomu i przez krótkfalę na bieżąco daje Wam uwagi odnośnie techniki jazdy. Drugi także udziela Wam rad, a dodatkowo nagrywa Wasze przejazdy lub robi zdjęcia na bramkach. Po lunchu trenerzy dobierają Wam ćwiczenia w wolnych przejazdach, by wyeliminować błędy w Waszej technice.

Wieczorami spotykamy się i oglądamy Wasze najlepsze nagrania. Poklatkowa analiza slow motion daje doskonałe efekty - sami jesteście w stanie zaobserwować co robicie źle i szybko to poprawiacie.

 

 

Jeśli zawsze chciałeś spędzić zimowy urlop wspólnie z dziećmi i przy okazji podszlifować własne umiejętności wybierz się z nami na ferie rodzinne! Całej Waszej gromadce zapewnimy solidną naukę i doskonałą zabawę zarówno na stoku jak i poza nim :)

Podczas ferii rodzinnych ze Snowflake szkolenie narciarskie prowadzone jest oddzielne dla dzieci i dorosłych. Zawsze jednak spotykamy się podczas południowej przerwy między zajęciami, by wspólnie zjeść lunch i wymienić wrażenia! :)

Na stoku tworzymy kilka grup szkoleniowych o różnym stopniu zaawansowania, tak by każdy uczył się wśród narciarzy o podobnej technice jazdy. I tak najmłodsi zdobywają niebieskie trasy poznając podstawowe zasady poruszania się na śniegu, a juniorzy i dorośli jeżdżą z instruktorem lub trenują jazdę sportową na tyczkach na zamkniętej trasie pod czujnym okiem trenera!

Wykorzystasz więc urlop w pełni - będąc spokojnym o swoje dziecko sam poprawisz swoją jazdę lub wreszcie będziesz miał okazję poszusować do woli.
Po nartach także będziesz miał czas dla siebie! Popołudniami organizujemy dzieciakom zajęcia plastyczne i sportowe, masz więc okazję zrelaksować się w SPA, pójść na spacer lub zakupy lub po prostu wypić kieliszek wina w przyjemnym towarzystwie.