Szukasz czegoś?

Wciśnij enter aby wyszukać wpisaną frazę.

ZGRUPOWANIE MASTERS (Stubai, 29.10-02.11.2018)

20 wrz 2018

Snowflake. Never the same!

SZKOLENIE SPORTOWE 29.10-02.11

 

STUBAI 29.10-02.11.2018

 

SZKOLENIE SPORTOWE 29.10-02.11.2018

 

Data: 29.10-02.11.2018 (PONIEDZIAŁEK-PIATEK)

Dni na śniegu: 5 (poniedziałek-sobota)

Cel: trening GS i SL

Zakwaterowanie: własne

Dojazd: własny

 

Cześć!
Na przełomie października i listopada jedziemy do Austrii z ambitnymi planami progresu na gigancie i slalomie! Równolegle obecni na wyjeździe juniorzy będą przygotowywać się do kursu na pomocnika instruktora.

 

W planach mamy 5 dni treningu w formule zakwaterowania własnego (spotykamy się na stoku).

 

Zgłoś proszę chęć swojego uczestnictwa w wyjeździe. Wypełnienie poniższego formularza nie jest jednoznaczne z przyjęciem na szkolenie, ostateczną rezerwację miejsca potwierdzę Ci w oddzielnym mailu! Do usłyszenia! :)

Jan Sołtys/Snowtys


Zgłoś chęć udziału!

 

STUBAIER GLETSCHER

 

Co roku w listopadzie Stubai staje się naszym centrum treningowym z kilku powodów: jest bardzo dobrze skomunikowanym lodowcem o dużej przepustowości tras i wyciągów, co w okresie treningowym nie jest bez znaczenia. Mamy też możliwość trenowana na kilku trasach, co zwiększa komfort naszego szkolenia.

 

 

SZKOLENIE/PROGRAM

 

Celem wyjazdu jest trening GS i SL, ciągła korekta pozycji na nartach oraz wejście w bramkowy rytm.


PLAN DNIA - wstępny harmonogram

  • 09:30-11:30 jazda techniczna lub trening na tyczkach (w zależności od dnia)

  • 11:30 -12:30 przerwa na lunch w hotelu, videoanaliza

  • 12:30-14:30 jazda techniczna lub trening na tyczkach w zależności od warunków i formy :)

  • 15:00 videoanaliza

 

 

PLAN TYGODNIA 29.10-02.11 - wstępny harmonogram

 

PONIEDZIAŁEK 29.10 GS

korekta pozycji, ustawienie sprzętu,

ćwiczenia techniczne pod GS

początek treningu na GS na tyczkach

 

WTOREK 30.10 GS

kontynuacja ćwiczeń technicznych pod GS

kontynuacja treningu na GS na tyczkach


ŚRODA 31.10 GS+SL

kontynuacja ćwiczeń technicznych pod GS

kontynuacja treningu na GS na tyczkach

korekta pozycji SL

ćwiczenia techniczne pod SL

 

CZWARTEK 01.11 SL

korekta pozycji SL,

ćwiczenia techniczne pod SL

trening na SL


PIĄTEK 16.11

korekta pozycji SL,

ćwiczenia techniczne pod SL

trening na SL


SOBOTA 17.11

korekta pozycji SL,

ćwiczenia techniczne pod SL

trening na SL

videoanaliza


NIEDZIELA 18.11

wyjazd do godziny 10:00

 

UWAGI ORGANIZACYJNE

 

  • zaczynamy możliwie wcześnie z uwagi na lepsze warunki jazdy (twardy śnieg+mniej ludzi)

  • rozgrzewka we własnym zakresie z zaleconymi podczas wcześniejszej analizy ćwiczeniami

  • jeździmy maksymalnie 4 godziny dziennie

  • robimy codzienną videoanalizę, najczęściej jak się da (na krzesełku, w barze podczas lunchu, wieczorem w hotelu na dużym ekranie)

  • dla chętnych rozbieganie po nartach

  • dla wszystkich rozciąganie 30 min po powrocie do hotelu

 

 

 

ZAKWATEROWANIE

 

Wyjazd odbywa się w formule zakwaterowania własnego, tj. widzimy się tylko na stoku na szkoleniu.

Kadra będzie mieszkać w Gastegi (Aparthaus Chiara).

 

CENA SZKOLENIA

 

Cena 5 dniowego szkolenia wynosi 200€ (40€/dzień)

 

CENA OBEJMUJE:

- 4 godz. szkolenie na tyczkach z pomiarem czasu (GS i SL)

- dwie videoanalizy dziennie

- przesłanie nagrań po szkoleniu

 

CENA NIE OBEJMUJE:

- zakwaterowania, wyżywienia, dojazdu i karnetu

 

Oferuję ubezpieczenie (KL, OC, KR, NWI, NWS, BP) ważne od chwili przekroczenia granicy RP za 1,5€/dziennie.

 

PŁATNOŚCI

 

Wpłaty na konto walutowe (EUR) na poniższe dane:

 

Jan Sołtys

ul. Włodarzewska 57c m. 15

PL 02-384 Warszawa

Tytuł: STUBAI PAŹDZIERNIK [Imię i nazwisko]


Numer konta EUR:

[mBank] 85 1140 2004 0000 3212 0188 2570

IBAN: PL85 1140 2004 0000 3212 0188 2570

 

SWIFT/BIC: BREXPLPWMBK

 

Bezzwrotny zadatek: 100€/os.

Termin wpłaty: do 7 dni od potwierdzenia miejsca na szkoleniu

Dopłata: reszta kwoty (wg kosztorysu) przelewem do 20 października albo w dniu przyjazdu w gotówce

 

 

OGÓLNE WARUNKI UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH SF MASTERS

 

Proszę zapoznaj się z poniższymi zasadami udziału w szkoleniach:
 
1. Każdy z uczestników powinien zapoznać się z treścią ogólnych warunków uczestnictwa w szkoleniach jeszcze przed zgłoszeniem się na wyjazd.
2. Nieprzestrzeganie poniższych zasad może skutkować usunięciem ze szkolenia bez zwrotu wpłaconych pieniędzy.

BEZPIECZEŃSTWO
 
1. Musisz wziąć pod uwagę, że narciarstwo alpejskie, szczególnie w sportowym wydaniu, niesie za sobą ryzyko poważnych kontuzji. Zajęcia na stoku jak i treningi poza nim mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Wiem, jak ważna jest dla Ciebie Twoja forma, więc dołożę wszelkich starań, by nasze treningi były jak najbezpieczniejsze. Nie da się jednak uniknąć wszystkich groźnych sytuacji.
2. Każdy z uczestników bierze udział w szkoleniu na własne ryzyko i nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne szkody na zdrowiu i sprzęcie powstałe podczas uczestnictwa w szkoleniu oraz wyrządzone przez osoby trzecie. Zapis ten nie ma zastosowania w przypadku mojego rażącego niedbalstwa w organizacji szkolenia.
3. Na potrzeby finansowego zabezpieczenia się przed ww. szkodami, uczestnik szkolenia musi posiadać odpowiednie ubezpieczenie (z włączeniem sportów o podwyższonym ryzyku). Uczestnik biorąc udział w szkoleniu MASTERS zaświadcza o posiadaniu aktualnej polisy ubezpieczeniowej na czas jego trwania.
4. Uczestnik szkolenia zobowiązany jest do przestrzegania zasad bezpieczeństwa FIS na stoku.

ZAPISY NA WYJAZD
 
1. Wszystkie bieżące informacje nt. wyjazdów i treningów znajdziesz na stronie snowflake.pl
2. Zgłoszenie na wyjazd odbywa się osobiście poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony ww. miejscach. Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z przyjęciem na wyjazd.
3. Potwierdzeniem miejsca na wyjeździe jest wpłata bezzwrotnego zadatku, którego wysokość i termin płatności określa mailowa odpowiedź na wypełniony przez Ciebie formularz zgłoszeniowy.
4. Niewpłacenie zadatku w terminie upoważnia mnie do anulowania Twojej rezerwacji i natychmiastowej sprzedaży miejsca innej osobie.

PŁATNOŚCI
 
1. W odpowiedzi na wypełniony przez Ciebie formularz zgłoszeniowy dostaniesz kalkulację Twojego pobytu wraz z informacją o wysokości i terminie płatności zadatku potwierdzającego miejsce na szkoleniu.
2. O ile nie zaznaczę w ofercie inaczej, sporządzona dla Ciebie kalkulacja będzie zawierać Twoje zakwaterowanie, karnet, ubezpieczenie oraz szkolenie. Cena nie będzie obejmować Twojego dojazdu, transferu na stok oraz wyżywienia.
3. O ile nie zaznaczę w ofercie inaczej, bezzwrotny zadatek będzie obejmować:- potwierdzenie Twojego zakwaterowania (o ile pośredniczę w jego organizacji)- opłatę moich kosztów pobytu (zakwaterowanie, zryczałtowana wartość dojazdu z Warszawy i na stok, karnet, wyżywienie w hotelu i poza nim).
4. Uzgodniona z Tobą kwota wyjazdu nie zmienia się, nawet jeśli w ostatniej chwili zrezygnuje kilka osób.
5. Dzień przyjazdu jest dniem rozliczenia się z pozostałej kwoty za wyjazd w gotówce.

REZYGNACJE, ZWROTY
 
1. Możesz odwołać swój przyjazd w nieprzekraczalnym terminie do 14 dni przed planowaną datą rozpoczęcia szkolenia. Potrącony zostanie wtedy wpłacony zadatek.
2. W przypadku rezygnacji na krócej niż 14 dni przed planowaną datą rozpoczęcia szkolenia, potrącona zostanie połowa kwoty należnej za cały wyjazd. Zabezpiecza ona pokrycie kosztów wyjazdu nie zwiększając wydatków pozostałych uczestników szkolenia.
3. W przypadku rezygnacji na 7 lub mniej dni przed planowaną datą rozpoczęcia szkolenia, potrącona zostanie całość kwoty należnej za cały wyjazd.
4. W przypadku choroby, kontuzji lub jakiejkolwiek innej sytuacji losowej, która zdarzy się już w trakcie trwania szkolenia i uniemożliwi Twoje dalsze uczestnictwo, opłata wzniesiona pierwszego dnia pobytu nie zostanie zwrócona (możliwa jest tylko częściowa refundacja karnetu).
5. Wiem, że przyczyny nieplanowanego skrócenia pobytu są od Ciebie czasem niezależne, więc o ile to możliwe, postaram się zniwelować Twoje straty np. przyjęciem dodatkowej osoby na skolenie.6. Jeśli znajdziesz kogoś na swoje miejsce na takich samych warunkach, to po zaksięgowaniu przeze mnie od niej wpłaty, zwrócę Ci wszystkie pieniądze, które od Ciebie otrzymałem na poczet Twojej rezerwacji
7. W sytuacjach niezależnych ode mnie uniemożliwiających przeprowadzenie szkolenia już na miejscu (tj. złe warunki atmosferyczne, zamknięte z powodu pogody wyciągi, nadmierny wiatr, duży opad śniegu, duża liczba osób na stoku, itp.) opłata wzniesiona pierwszego dnia pobytu za cały wyjazd nie zostanie zwrócona (możliwa jest częściowa refundacja kanretu).
8. W sytuacjach niezależnych ode mnie uniemożliwiających wyjazd na szkolenie (brak śniegu, zamknięcie lodowców, długoterminowa awaria wyciągów) wyjazd zostanie odwołany, a wpłacone zadatki zwrócone. Równolegle złożę alternatywną propozycję wyjazdu w tym terminie, ale w inne miejsce, która może różnić się finansowo (in plus albo in minus). Decyzja o ewentualnym wyjeździe będzie leżała w gestii uczestników niedoszłego szkolenia.

DANE OSOBOWE, PRAWA DO WIZERUNKU
 
1. Zapisując się na wyjazd wyrażasz zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przeze mnie Twoich danych osobowych w celu realizacji imprezy szkoleniowej. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania zgłoszenia i rezerwacji hotelowych. Zawsze masz prawo do dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania.
2. Zapisując się na wyjazd wyrażasz zgodę (w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 7 kwietnia 2016 r. na wykorzystanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych (informację o kolejnych wyjazdach będą przesłane za pośrednictwem systemu Newsletter). O naszej polityce prywatności i prawach względem swoich danych osobowych możesz poczytać tutaj
3. Większość filmów nagrywam w celach edukacyjnych na potrzeby popołudniowej analizy. Zapisując się na wyjazd wyrażasz zgodę na publikację zdjęć i nagrań z Twoim wizerunkiem na potrzeby Snowflake Jan Sołtys na stronie internetowej, portalach społecznościowych i w pozostałych materiałach promocyjnych.

PODSUMOWANIE
 
1. Uczestnictwo w szkoleniu jest jednoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją powyższych Ogólnych Warunków Uczestnictwa.
2. Niedopełnienie warunków uczestnictwa jest jednoznaczne z rezygnacją z obozu i będzie rozpatrywane zgodnie z warunkami rezygnacji.
 
PARTNERZY

 

 
ZAPRASZAM!

 

Jan Sołtys (Snowtys)

Instruktor Zawodowy ISIA, brązowy medalista MŚ ISIA

Mistrz Polski Instruktorów GS, Instruktor SITN PZN, IVSI, MENiS

wielokrotny klubowy i akademicki Mistrz Warszawy

zwycięzca startów krajowych (NPM, MPA, AZS WC, AMP, PKL)


Zgłoś chęć udziału!