Szukasz czegoś?

Wciśnij enter aby wyszukać wpisaną frazę.

OTWIERAMY ZAPISY - PRZEDSZKOLA NARCIARSKIE (Jurgów 2018/2019)

14 paz 2018
Snowflake. Never the same! PRZEDSZKOLA NARCIARSKIE
  JURGÓW 2018/2019
 
PODSTAWOWE INFORMACJE

 

Program PRZEDSZKOLI NARCIARSKICH powstał z myślą o dzieciach w wieku 3-6 lat i ich rodzicach.

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko nauczyło się jeździć na nartach, pokochało ten sport i żebyście potem przez długie lata mogli razem jeździć i razem mieć z tego radochę, to ten program jest właśnie dla Was :)

Wszystkie wyjazdy na przedszkola narciarskie odbywają się w formule rodzinnej, tzn. dzieci jadą razem z rodzicem/opiekunem. W tym roku, oprócz zajęć na stoku, proponujemy Wam również wspólne zakwaterowanie i zajęcia popołudniowe.

 

ROCZNIKI: 2012 - 2015 (6-3 lata)*

OŚRODEK: Jurgów (Podhale)

TERMINY:

 

GRUDZIEŃ:

Przedszkole nr 1: 15-22 grudnia 2018 (sobota-sobota) ZAPISZ SIĘ!

 

MARZEC:

Przedszkole nr 2: 3-10 marca 2019 (niedziela-niedziela) ZAPISZ SIĘ!

Przedszkole nr 3: 10-17 marca 2019 (niedziela-niedziela)  ZAPISZ SIĘ!

Przedszkole nr 4: 24-31 marca 2019 (niedziela-niedziela) 

ZAPISZ SIĘ!

 

DNI NA ŚNIEGU: 6

ZAKWATEROWANIE: Willa pod Kozińcem (do wyboru pokoje lub apartamenty z ew. wyżywieniem HB)

DOJAZD: własny

 

*obecność rodzica/opiekuna na wyjeździe jest konieczna

 

 
KOGO BĘDZIEMY SZKOLIĆ?

 

Zapraszamy każdego, kto  skończył 3 lata, a nie skończył jeszcze 7! Opieką obejmiemy zarówno tych, którzy dopiero zaczną stawiać swoje pierwsze kroki na śniegu, jak i tych, którzy narciarski debiut mają już za sobą i chcą więcej, lepiej, szybciej i na krawędzi :)

 

„Dobry moment na rozpoczęcie przygody z nartami” to pojęcie względne. Każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Zdarza się, ze już 3-latki radzą sobie na stoku świetnie, a czasami trzeba zdecydowanie więcej czasu na oswojenie się z nową sytuacją. To w końcu nowe środowisko, nowy wysiłek fizyczny, współpraca w nowej grupie. Słowem, jest to wyzwanie fizyczno-psychiczno-społeczne. Każdy dorasta do niego w innym tempie. Trzeci rok życia to dolna granica wieku, którą stawiamy ze względu na stabilność układu kostno-stawowego.

 

Zachęcamy Was gorąco, żebyście wybrali się na nasz wyjazd przedszkolny na początku sezonu, w grudniu. Jadąc potem całą rodziną na narty, dziecko będzie miało już pierwsze doświadczenia za sobą i będzie znacznie pewniejsze siebie. Będzie czuło, że oto przed Wami wielka rodzinna przygoda na nartach, a ono jest „pełnoprawnym” uczestnikiem tej przygody. Takie nastawienie doda im jeszcze więcej radości i energii do nauki.

 

Nie stawiamy wymagań, że trzeba pojechać na x wyjazdów w roku. Oczywiście, im więcej razy uda Wam się wyjechać, tym więcej skorzystacie!

 

 
GDZIE BĘDZIEMY SIĘ SZKOLIĆ?

 

Areną narciarskich debiutów i postępów będzie ośrodek w Jurgowie, niewielka miejscowość położona ok. 23 km od ZakopanegoJurgów Ski to mały ośrodek (6 wyciągów, 4,5 km tras narciarskich), bardzo przyjazny dzieciom z obłędnym widokiem na słowackie Tatry!

 

Do naszej dyspozycji będą zarówno łagodne trasy dla zupełnie początkujących, jak i bardziej wymagające stoki dla pewnie jeżdżących przedszkolaków. W bezpośrednim ich sąsiedztwie znajduje się duża karczma, gdzie łatwo będzie nam się ogrzać.

 

Miejscem codziennych zbiórek będzie dolna stacja głównego orczyka. Jeśli sami będziecie chcieli pojeździć na nartach w czasie naszych zajęć, będziecie mogli skorzystać z położonych nieopodal wyciągów krzesełkowych.

 

Ośrodek: Jurgów

FB: Jurgów Ski

www.jurgowski.pl

 

 

W przypadku zakwaterowania własnego dojazd na stok odbywa się we własnym zakresie.

 
JAK BĘDZIEMY SZKOLIĆ?

 

Naszym celem jest nauczenie Waszych pociech bezpiecznej jazdy na nartach i rozkochanie ich w tym sporcie! Tak, by miały radość z jazdy i chciały dalej się doskonalić :)

 

ZAJĘCIA NA STOKU

Szkolenie narciarskie dla takich maluchów rządzi się swoimi prawami. Prawami dzieci! :) Dzieciaki, inaczej niż dorośli, się uczą, inaczej koncentrują, potrzebują ciągłych bodźców, zabawy, lubią być w nieustannym ruchu, szybciej się męczą i szybciej marzną, ale i szybciej regenerują.

 

Chcąc nauczyć ich jak najwięcej, nasze szkolenie będzie kombinacją zajęć narciarskich (nauki jazdy, ćwiczeń) i zabaw na śniegu (zarówno z nartami jak i bez nich). Liczbę przerw uzależniamy do zmęczenia

dzieciaków oraz warunków pogodowych. Każda forma ruchu na śniegu będzie dla nich wyzwaniem, dlatego w połowie zajęć zrobimy dłuższą, 1-godzinną przerwę na ciepły posiłek i pełny odpoczynek.

 

Zajęcia prowadzimy w malutkich, 1-4-osobowych grupach, w zależności od stopnia zaawansowania. Dzieci,  które narty na nogach mają po raz pierwszy w życiu, wymagają pracy 1:1 lub maksymalnie w 2-osobowej grupie. Dzieciaki, które czują się na nartach pewniej, uczą się już w większym gronie, ale nie liczniejszym niż 4 osoby.ZAJĘCIA PO NARTACH

Codziennie po nartach organizujemy dla maluchów zajęcia popołudniowe. Są to wycieczki na lodowisko, wspólne zabawy na śniegu, ognisko, rysowanie, zajęcia edukacyjne o Tatrach i górskiej przyrodzie.

 

 
ALE FAJNIE BYĆ NARCIARZEM! :)

 

Na każdym wyjeździe każdy nasz Narciarski Przedszkolak dostanie do nas swój PASZPORT NARCIARZA. Będzie to rodzaj „zeszytu” do naszych zdjęć, a także swoista ewidencja poziomu zaawansowania narciarskiego. Codziennie będziemy tam zapisywać, co już udało nam się opanować. Będą tam też różne ciekawe „zadania domowe” do wykonania przez dzieci po nartach. W Paszporcie dzieciaki będą zbierać kolejne narciarskie sprawności.

 

Paszport będzie też znakomitym punktem odniesienia przed kolejnym wspólnym wyjazdem. Wiedząc, co już za nami, będzie można skupić się od razu na nauce kolejnych elementów.

 

ORIENTACYJNY PROGRAM PRZEDSZKOLA

 

DZIEŃ 1

do godz. 18:00 przyjazd

18:00 spotkanie organizacyjne w pensjonacie Willa pod Kozińcem, prezentacja kadry i programu wyjazdu

19:00 obiadokolacja

 

DZIEŃ 2,3,4,5,6 i 7

08:00 - 09:00 śniadanie

09:30 zbiórka do wyjazdu na stok przed pensjonatem

09:45 zbiórka przy kasach przy fladze Snowflake'a

10:00-10:30 podział na grupy, wspólna rozgrzewka

10:30-12:30 I blok zajęć narciarskich (2 godz.)

12:30-13:30 wspólna przerwa na lunch z zapewnioną opieką nad dziećmi

13:30-15:00 II blok zajęć narciarskich (1,5 godz.)

15:00 ew. odbiór dzieci z dla os. z zakwaterowaniem własnym

ok. 16:00 / 16:30 Zajęcia popołudniowe trwające 1-1,5h w zależnośi od grafiku

 

DZIEŃ 8

8:00-9:00 śniadanie

do godz. 10:00 wyjazd

 

 
WILLA POD KOZIŃCEM

 

Willa pod Kozińcem to rodzinny, uroczy pensjonat, położony w niewielkiej odległości od stacji narciarskich Jurgów Ski i Czarna Góra Koziniec (max. 5 minut samochodem). Willa oferuje zarówno pokoje hotelowe, jak i apartamenty z aneksem kuchennym. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, minilodówkę, czajnik elektryczny i podstawowy zestaw naczyń. Do dyspozycji gości jest również w pełni wyposażona kuchnia.

 

 

Do dyspozycji gości są również:

  • sauna
  • bilard
  • piłkarzyki
  • kącik zabaw dla dzieci
  • narciarnia z suszarką na buty
  • Wi-Fi
  • parking
  • w pełni wyposażona kuchnia

 

Mamy dla Was zarezerwowane kilka pokojów 2-, 3- i 4-osobowych oraz 4-osobowe apartamenty. 
W pensjonacie można wykupić wyżywienie (śniadania + obiadokolacja), ale można też gotować samodzielnie.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

 

OBECNOŚĆ DOROSŁYCH

Naszym celem jest, bawiąc się w najlepsze, nauczyć dzieciaki jak najwięcej. Będzie to najefektywniejsze, jeśli w pobilżu nie wyczują Waszej obecności, zarówno na stoku jak i na przerwie (nawet na chwilę). Kontakt z rodzicem lub opiekunem często sprawia, że dzieci się zdekoncentrują i trudniej jest je potem zmotywować do dalszych zajęć. Jeśli będziecie jeździć na krzesełkach, bardzo Was prosimy o niepodjeżdżanie do swoich pociech. Obiecujemy nagrać Wam ich przejazdy, więc nic Was nie ominie :) Płacz i tęsknota dziecka na porannej zbiórce jest czymś naturalnym i im szybciej zaczniemy zajęcia, tym szybciej zajmiemy ich uwagę nartami :)

 

"AKCJA SIKU"

Byłoby naprawdę świetnie, gdybyście zostawili nam rzeczy do przebrania się w razie awaryjnej sytuacji. Jeśli Wasze dziecko często się moczy lub ma problemy z komunikacją potrzeb fizjologicznych, koniecznie dajcie znać instruktorowi! A my i tak będziemy czujni :)

 

KONTAKT

Bardzo prosimy podczas pierwszej zbiórki o zanotowanie telefonu do trenera oraz wrzucenie dziecku do kieszeni karteczki z Waszym numerem kontaktowym. Uprzedźcie nas proszę jeśli dziecko jest uczulone na jakiekolwiek produkty spożywcze.

 

TRANSPORT

Bardzo prosimy o informacje, gdzie planujecie być zakwaterowani. Przy większej liczbie chętnych zorganizujemy transport busikiem na trasie np. Zakopane-Jurgów-Zakopane i nie będziecie musieli samodzielnie dojeźdżać do Jurgowa :) Cena tygodniowych dojazdów w obie strony wyniesie ok 300zł.

 

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

Jeśli Wy lub Wasze juz nieco starsze pociechy, bylibyście również zainteresowani szkoleniem narciarskim, koniecznie dajcie nam o tym znać w formularzu. Przy min. 4 chętnych osobach zorganizujemy Wam zajęcia!

Szkolenie odbywałoby się również na stokach Jurgowa, w tym samym czasie, co zajęcia dla maluchów, w dwóch blokach:

- poranny w godz. 10:00-12:00

- popołudniowy 12:45-14:30

 

 

PŁATNOŚCI

 

CENA ZA UDZIAŁ DZIECKA W PRZEDSZKOLU NARCIARSKIM:


2145 zł

 

CENA ZAWIERA:

- zakwaterowanie

- wyżywienie: śniadanie w formie szwedzkiego stołu, ciepły lunch na stoku, obiadokolacja

- 6-dniowe szkolenie narciarskie w bardzo małych grupach

- opiekę trenerów na stoku i na przerwach

- lunch na stoku

- nagranie przejazdów, przesłanie filmów, dokumentacja foto

- program zajęć popołudniowych

- codzienny transport na stok z/do Willi pod Kozińcem

 

CENA NIE ZAWIERA:

- dojazdu na Podhale

- codziennych dojazdów na stok w opcji zakwaterowania własnego

- ew. dodatkowego ubezpieczenia

- karnetu*

 

UWAGA!

*w Jurgowie dzieci do 6. roku życia oraz dzieci do 120 cm wzrostu jeżdżą BEZPŁATNIE, o ile rodzic/opiekun wykupi karnet na ten sam okres jazdy (jednemu karnetowi dla osoby dorosłej przysługuje jeden bezpłatny karnet dziecięcy).

 

Jeśli nie zamierzacie kupować karnetu dla osoby dorosłej, wówczas koszt 6-dniowego karnetu dla dziecka wynosi: 390 zł

 

Ww. karnety upoważniają do korzystania z następujących stacji narciarskich:

- JURGÓW: Jurgów-Ski

- BIAŁKA TATRZAŃSKA: Bania, Kaniówka, Kotelnica Białczańska

- KLUSZKOWCE: Czorsztyn-Ski

- CZARNA GÓRA: Grapa-Litwinka, Koziniec-Ski

- SZCZAWNICA: PKL Palenica

- BACHLEDOVA DOLINA: Ski-Bachledova (SŁOWACJA)

 

CENA ZAKWATEROWANIA RODZICA W WILLI KOZINIEC:


700 zł

 

CENA ZAWIERA:

- zakwaterowanie

- wyżywienie: śniadanie w formie szwedzkiego stołu, obiadokolacja

 

OPCJE DODATKOWE

 

- rezygnacja z wyżywienia w pensjonacie: -315 zł/dorosły/pobyt; -175 zł/dziecko/pobyt
- zakwaterowanie własne: -450 zł/dzieko/pobyt

- szkolenie dla dorosłych: 100 zł za blok poranny; 85 zł za blok popołudniowy

 

Przy wykupieniu minimum sześciu bloków, udzielamy 15% zniżki na całość szkolenia (oferta ważna jest tylko w przypadku płatności przelewem za cały pakiet)

 

ZADATEK I DOPŁATY

 

W terminie 3 dni od otrzymania od nas potwierdzenia uczestnictwa, prosimy o wpłatę bezzwrotnego zadatku w wysokości 1000 zł/os. Resztę płatności należy ureglować w terminie 7 dni przed rozpoczęciem przedszkola.

 

Płatności należy dokonać przelewem na konto:

 

Jan Sołtys

ul. Włodarzewska 57c m. 15

PL 02-384 Warszawa

Numer konta PLN: [mBank] 58 1140 2004 0000 3102 7415 3862

 

Tytuł: Imię, nazwisko, data urodzenia dziecka, termin/y przedszkola/i.

 

 

ZAPISY

 

GRUDZIEŃ:

Przedszkole nr 1: 15-22 grudnia 2018 (sobota-sobota) ZAPISZ SIĘ!

 

MARZEC:

Przedszkole nr 2: 3-10 marca 2019 (niedziela-niedziela) ZAPISZ SIĘ!

Przedszkole nr 3: 10-17 marca 2019 (niedziela-niedziela)  ZAPISZ SIĘ!

Przedszkole nr 4: 24-31 marca 2019 (niedziela-niedziela)

ZAPISZ SIĘ!

 

 
DO ZOBACZENIA!

ZUZA POPIELARSKA
zuza@snowflake.pl

+48 886 206 002