Szukasz czegoś?

Wciśnij enter aby wyszukać wpisaną frazę.

RELACJA - SF Opener w klubie Kahuna (10 września 2011)

11 wrz 2011

W drugą sobotę września jak co roku spotkaliśmy się po wakacyjnej przerwie, by wspólnie, na sportowo, przywitać nadchodzący sezon!

Na miejsce tegorocznego Snowflake'owego Opener'a znów wybraliśmy zaprzyjaźniony klub squashowo-badmintonowy Kahuna na warszawskiej Augustówce.

Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce na tego typu imprezę - nowoczesna sceneria, piękna zieleń, wspaniałe korty i niemal rodzinna atmosfera idealnie wpisują się w Snowflake'owy klimat :)

 

 

Program SFO podzielony był na trzy części. Przez ponad 2 godziny do dyspozycji uczestników były trzy wynajęte korty do badmintona, na których odbywały się małe turnieje deblowe. Coż to były za wspaniałe rozgrywki! :) Emocje sięgnęły zenitu, gdy ustaliliśmy ostatecznie przypisy gry :)) Słowa uznania dla Sowów, którzy wedle naszej najlepszej wiedzy, pozostali jedyną niepokonaną parą w badminotna. Kaski z głów! :) Maluchy opanowały środkowy kort, gdzie pod czujnym okiem Magdy uczyły się skutecznie odbijać lotkę. Dla spragnionych mocniejszych wrażeń w ogrodzie czekał ogromny batut, czyli popularna trampolina. Chętni grali także w ping-ponga, a partie squasha rozegrała nasza kadra - Agnieszka Bernas z Leszkiem Knollem. Wygrała Aga :)

 

Po cześci sportowej w głownym hallu klubu czekał na wszystkich smakowity poczęstunek we włoskim stylu. Degustacje wybornych sałatek i mozarelli umilały pokazy zdjęć z zeszłorocznych wyjazdów. Niektórzy wybrali się do ogrodu i w miłym towarzystwie plotkowali przy filiżance kawy :)

 

Ostatnim punktem programu było spotkanie w sali fitness. Gdy już wszyscy zebraliśmy się przed ekranem Olympusa, rozpoczęliśmy naszą prezentację oferty na zbliżający się sezon. Jej szczegółową wersję znajdzicie w dziale Wyjazdy w najbliższą srodę!

 

 

Dzięki wielkie za przybycie! Wspaniale było Was zobaczyć po tak długiej przerwie :) Cieszymy się także z obecności tych, którzy jeszcze z nami na nartach nie byli. Mamy nadzieję, że tę zimę spędzimy wspólnie! :D

 

Hi5,

SF Twins

 

Kalendarz jesiennych imprez sportowych:

 

WRZESIEŃ:
II Piknik Biegowy Snowflake’a (24 września 2011, Las Kabacki/Powsin)


PAŹDZIERNIK:
Zawody SF w Slalomie Bieganym (8 października 2011, Park Szczęśliwicki)
Ogólnopolski Test Coopera (15 października 2011, stadion Skry przy Pomniku Lotnika)
Snowflake’owy Pięciobój (29 października 2011, Las Bielański, teren AWF)

 

Kalendarz wyjazdów:

 

GRUDZIEŃ:

Pinzolo (11-18.12.2011) - wyjazd sportowy, rekreacyjny

 

STYCZEŃ:

San Martino di Castrozza (14-21.01.2012) - ferie mazowieckie, wyjazd rodzinny, turnus I

San Martino di Castrozza (21-28.01.2012) - ferie mazowieckie, wyjazd rodzinny, turnus II

 

LUTY:

San Candido (04-11.02.2012) - ferie łódzkie, wyjazd rodzinny

 

MARZEC:

San Pallegrino (24-31.03.2012) - marcowy chillout w słońcu, sport+rekreacja