Szukasz czegoś?

Wciśnij enter aby wyszukać wpisaną frazę.

III Biegowy Piknik Snowflake'a

14 maj 2012

Macie tak czasami, że energia od ludzi, ze sportu, ze słońca po prostu Was rozpiera?!

 

My tak mieliśmy będąc na SKIpolance 20 maja, na III Biegowym Pikniku Snowflake'a!!!

 

Wszystko co mogło pójść dobrze, poszło najlepiej! Była fantastyczna ekipa Snowflake'a, goście (muJAHedini dysku i Grzybowa Team), niesamowite emocje sportowe i superzabawa!

 

Zaczęliśmy oczywiście od arcytrudnej konkurencji Slalomu Między Drzewami dla najmłodszych.

Tu nie było niespodzianek. Hela, Misio i Szymon potwierdzili swoją stałą fenomenalną formę. Co więcej, tym razem Michałowi udało się poprawnie zaliczyć wszystkie bramki! :D

 

 

Sprawdziły się zapowiedzi komentatorów. W biegu na dystansie 1000 m byliśmy świadkami pasjonującej rywalizacji między Gabi, Hanią i Tosią! Po zaciętej walce do ostatnich (centy)metrów na metę pierwsza wbiegła Tosia, obroniąc tutyłu z zeszłego Pikniku. WiceSFmistrzynią została Gabi. Trzecie miejsce wywalczyła Lyanne!

Gratulacje należą się wszystkim zawodniczkom! Noelia! Isia! Marianna! Hania! Natka! Jola! Brawo!!!

 

Niemniej pasjonującą walkę mogliśmy obserwować w biegach "długodystansowych". Na trasie biegu na 2,5km niesamowitą formę zaprezentowała Agata! Czasem 10:50 zdeklasowała rywalki. Kasia i Renata musiały zadowolić się drugim miejscem. Wśród panów najszybszy był Łukasz MuJAHedin Dysku. Zaraz za nim na mecie zameldował się Franek!

Na dystansie 5 km Asia okazała się dosłownie bezkonkurencyjna! Gratulacje!

Tak, jak spekulowali bukmacherzy rywalizacja mężczyzn była bardzo wyrównana. Ostatecznie Filip uplasował się na trzeciej pozycji.

Marek po fenomenalnym finiszu przed wiwatującym (falującym!) tłumem wywalczył sobie drugie miejsce. Natomiast nieoczekiwanym zwycięzcą biegu został Paweł! Gratulacje!

 

 

Gośćmi specjalnymi Pikniku była drużyna muJAHedini dysku!

Nie ma słów, żeby opisać pozytywną energię tych ludzi!!! Nauczyli nas grać we FRISBEE, wystawili swoich reprezentantów na wszystkich czterech dystansach i wnieśli na SKIpolankę przepozytywny klimat! Dzięki!

Zarażeni ich pasją, uprzedzamy lojalnie, że to nie koniec naszej współpracy! Chcemy więcej!!!

Już teraz szykujcie się na profesjonalne warsztaty frisbee!

 

Wspaniały przedpremierowy występ zaliczyła też "Grzybowa Team"!

Patrzeć jak podawali pałeczkę - to była uczta dla oczu!

 

Standardowo bawiliśmy się też na slacku i przy ognisku. Nowe talenty ujawniły się natomiast przy zabawie z hula-hop... (Marcin!)

 

 

 

Dzięki, że jesteście! Dzięki Wam nam się po prostu chce!!!

 

SF Twins

Magda i Janek