Szukasz czegoś?

Wciśnij enter aby wyszukać wpisaną frazę.

SPORTOWY WYJAZD RODZINNY FERIE MAZOWIECKIE Riscone (13-27.01.2024)

10 sty 2024

Cześć!

Cieszymy się, że planujesz z nami tegoroczne ferie!

Centrum naszych wydarzeń będzie malutka miejscowość Riscone. Nasze hotele są blisko siebie w centrum miejscowości, a dojazd na stok nie wymaga użycia samochodu (możliwy dojazd hotelowym transferem lub skibusem - 700m). Miejscowość jest bezpośrednio połączona gondolą ze szczytem Kronplatz, gdzie będziemy mieli poranną zbiórkę oraz przerwę na lunch (dzieci są wtedy pod opieką dorosłych).

 

Szczyt jest dostępny z 4 miejscowości: naszej Riscone (gondola Kronplatz2000), Valdaora (gondola Olang1), Percha (Ried) oraz przepięknego San Vigilio (Miara), gdzie pod koniec drugiego tygodnia będzie rozgrywany Puchar Świata w gignacie kobiet.

 

Treningi sportowe będziemy realizować na stokach Alpen i Skiline (gondola Alpen Connecting - dorośli i juniorzy starsi) oraz Sonne (krzesełko Sonne - juniorzy młodsi i średniozaawansowani).

Zajęcia dla najmłodszych dzieci w wieku 4-6 (przedszkole narciarskie) będzie przeprowadzać w Riscone na stoku Korer1 (gondola i taśma Korer).

 

Dodatkowo będziemy również szkolić zarówno dorosłych, jaki i juniorów niezależnie od wieku i umiejętności (bez początkujących dorosłych). W trakcie zajęć będziemy wtedy jeździć po wszystkich możliwych stokach korzystając ze świetnej infrastruktury.

 

Szczegóły wyjazdów:

I TURNUS (13-20.01.2024)

II TURNUS (20-27.01.2024)

 

Jeśli chcesz otrzymać od nas kalkulację wyjazdu uwzględniającą Twoje preferencję uzupełnij proszę poniższy formularz:

https://forms.gle/QSwbC59EZxkPYkFt6

 

Wypełnienie poniższego formularza nie jest jednoznaczne z przyjęciem na wyjazd. Ostateczną rezerwację miejsca potwierdzimy Ci w kolejnym mailu! 

Do zobaczenia!