Szukasz czegoś?

Wciśnij enter aby wyszukać wpisaną frazę.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE - OBÓZ JUNIORSKI (Andalo,12-20.01.2018)

08 sty 2018

 

Snowflake. Never the same! OBÓZ JUNIORSKI ANDALO
12-20.01.2018
  WIADOMOŚCI ORGANIZACYJNE

 

Witajcie! :)


Już za niebawem zabierzemy Wasze pociechy na obóz sportowy do Andalo :) Specjalnie dla Was przygotowaliśmy oddzielny newsletter ze wszystkimi potrzebnymi szczegółami. Mamy nadzieję, że znajdziecie w nim odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania :)

 
KARTA WYJAZDOWA

 

Wiemy, że przed wyjazdem macie całą masę spraw do załatwienia, ale chcielibyśmy Was gorąco prosić o wypełnienie niezwykle ważnej dla nas ankiety. Pod poniższym linkiem znajdziecie internetową Kartę Obozową wyjazdu juniorskiego, która zawiera wiele cennych dla nas informacji.

 

Po uzupełnieniu Karty prześlemy ją Wam w PDFie. Wydrukujcie ją proszę (najlepiej po dwie strony na arkusz), podpiszcie i zabierzcie ze sobą na piątkową zbiórkę. Tych, którzy wypożyczają sprzęt na miejscu prosimy również o dołączenie internetowego potwierdzenia rezerwacji z wypożyczalni.

 

ANKIETA

 
UBEZPIECZENIE

 

W trakcie podróży oraz samego wyjazdu jesteśmy objęci tą samą polisą co inni uczestnicy wyjazdu (STU Ergo Hestia S.A.). Ubezpieczeni jesteśmy jednak dzień wcześniej, czyli od piątku (12.01) od godz. 00:00 (polisa działa od przekroczenia granicy). Juniorzy wracający z nami do Polski po pierwszym tygodniu ubezpieczenie są do soboty (20.01) do godz. 24:00, dzieciaki zostające na drugi turnus do soboty (27.01) do godz. 24:00.

Szczegóły polisy Hestia Podróże (wariant rozszerzony):

Numer polisy: HP 90 30 12 42 71 08

KL 200 000 zł, NNW 20 000 zł, OC 200 000 zł, Bagaż 2 000 zł

Centrum alarmowe 24h: +48 58 550 70 12

OWU: http://bit.ly/2z6ALkY

 

Niezależnie od naszej polisy, zalecamy wyrobienie sobie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUZ, czasami przyspiesza świadczenie usług medycznych w publicznych placówkach.

 
APARTAMENT JUNIORSKI

 

Mieszkamy w sprawdzonym przez nas Hotelu Eden. Budynek podzielony jest na dwa segmenty – część pokojową i apartamentową.

Do dyspozycji juniorów będą apartamenty z aneksem, ale bez akcesoriów kuchennych. Juniorzy będą mieszkać w bezpośrednim sąsiedztwie kadry (drzwi w drzwi), podzieleni wg kategorii wiekowej oraz naturalnie wg płci :)  Śniadania i obiadokolacje będą serwowane w tym samym budynku (nie ma konieczności wychodzenia na dwór).

 
PODRÓŻ AUTOKAREM

 

Podróż autokarem będzie realizowana z zewnętrznym przewoźnikiem, wspólnie z klubem narciarskim RASC z Warszawy, który jest bezpośrednim organizatorem przewozu.

Wstępnie ustalono zbiórkę na piątek (12.01) na godz. 20:45 na warszawskim Torwarze. Czekamy jeszcze na oficjalny komunikat transportowy przewoźnika określający limit bagażu oraz plan przejazdu. Jak tylko go dostaniemy, wyślemy go Wam w oddzielnym mailu.

 

UWAGA:

- dzieci będą podróżować pod opieką naszych trzech trenerów, pamiętajcie o zabraniu wypełnionych Kart Wyjazdowych, paszportów dziecka i ew. kart EKUZ

- proszę zgłosić czy dziecko ma problemy z podróżą i ew. przekazać na zbiórce odpowiednie leki oraz papierowe torebki

- prosimy o zrobienie dzieciom solidnego prowiantu (kanapek) i ograniczenie słodyczy i napojów gazowanych

dobrym pomysłem będzie zabranie do podręcznego plecaka: drobnych na podróż (20€), ew. poduszki i kocyka, książki i butelki z wodą

 
ORIENTACYJNY PROGRAM WYJAZDU

 

PIĄTEK 12.01

 

20:45

WSTĘPNA GODZINA ZBIÓRKI NA TORWARZE (DO POTWIERDZENIA)

21:30

WYJAZD Z WARSZAWY

 

SOBOTA  13.01

 

PRZYJAZD, ROZPAKOWANIE BAGAŻY, LUNCH

19:00

OBIADOKOLACJA, SPOTKANIE ORGANIZACYJNE

21:15

CISZA NOCNA

 

NIEDZIELA  - PIĄTEK 14.01. - 19.01

07:15

POBUDKA

07:45

WSPÓLNE ŚNIADANIE

08:45

PRZYGOTOWANIE SIĘ DO ZAJĘĆ

10:00-12:30

JAZDA W GRUPACH

12:30-13:30

PRZERWA NA LUNCH pod opieką instruktora w zarezerwowanej sali

13:30-15:30

JAZDA W GRUPACH

15:30

KONIEC ZAJĘĆ, POWRÓT DO APARTAMENTÓW, ROZEBRANIE SIĘ PO NARTACH

17:00 -18:30

ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE (WG GRAFIKU)

18:45

KOLACJA, POWRÓT DO APARTAMENTÓW, CZYTANIE, CISZA NOCNA

 

WYJAZD:  SOBOTA 20.01

SOBOTA RANO

WYJAZD DO WARSZAWY

 

LISTA RZECZY DO ZABRANIA

 

ODZIEŻ

 • zestaw narciarski na temperatury od 0*C do -15*C w tym kurtka, spodnie narciarskie, rękawiczki (2 pary), czapka (2 sztuki), szalik, skarpetki narciarskie (3-4 pary)
 • bluza, spodnie, dres, ortalion: na zajęcia popołudniowe w terenie
 • zestaw do kąpieli w basenie
 • piżama i bielizna na zmianę


OBUWIE

 • buty narciarskie, GRZAŁKI DO BUTÓW
 • buty zimowe, buty sportowe, klapki, buty do chodzenia w apartamencie


HIGIENA, KOSMETYKI

 • standardowy zestaw (szczoteczka, żel pod prysznic, szampon itp.)
 • ręcznik, chusteczki higieniczne
 • krem z flirtem UV min. 20, krem na mróz, pomadka do ust
 • niezbędne leki z informacją o dawkowaniu (jeśli dziecko takowe przyjmuje)


DODATKOWO

 • sprzęt narciarski/snowboardowy: narty (ew. dwie pary: GS i SL) lub snowboard, kijki, kask i gogle, ogrzewacze do rękawiczek
 • latarka/czołówka
 • ew. telefon + ładowarka
 • ew. film na DVD, książka do czytania na dobranoc, gry planszowe
 •  

UWAGA! Sprzęt narciarski i snowboardowy musi być sprawdzony, tj. wepnijcie buty w wiązania i sprawdźcie czy wszystko pasuje. Co roku mamy kilka sytuacji nieustawionego nowego sprzętu lub rozregulowanych wiązań po okresie pożyczania komuś lub od kogoś nart. Na miejscu nie będziemy mogli za bardzo pomóc... Upewnijcie się również, że Wasze dziecko kojarzy swoją torbę, pokrowiec na narty/deskę i buty ;)

 
LUNCHE

 

Codziennie pod opieką instruktora dzieci będą jadły lunche na stoku: porcję makaronu (lub pizzy) wraz z napojem. Lunche będą na nas czekały o umówionej godzinie, nie będziemy musieli stać w kolejce :)

 
KIESZONKOWE

 

Jeśli zamierzacie dać dziecku dodatkowe kieszonkowe na wyjazd to prosimy o przekazanie ich juniorom, niech uczą się zarządzania własnymi pieniędzmi :) W trakcie zakupów będziemy kontrolować kto ile kupuje i ew. zwracać uwagę na rozłożenie wydatków na cały tydzień. Kieszonkowe dzieciaki wydają głównie na artykuły spożywcze lub ewentualnie pamiątki (ok. 5-10€/dziennie). Hotelowe jedzenie jest bardzo różnorodne, więc nikt z pewnością nie będzie chodził głodny.

 

Woda będzie zapewniona dzieciom bez ograniczeń o każdej porze.

POZOSTAŁE

 

Kontakt z dzieckiem:

 • awaryjnie tj. w nagłych przypadkach: codziennie poprzez kontakt z Jankiem +48 693 756 256 lub Magdą +48 663 195 239

Damy znać jak tylko przyjedziemy do Andalo, od tego momentu cieszcie się wakacjami :) Brak kontaktu z Waszej strony sprzyja integracji w grupie, jest też dla Was próbą efektywniejszego usamodzielnienia pociech :) W połowie wyjazdu wyślemy newslettera jak przebiegają zajęcia :) W środę 17.01 od godz. 20:00 wręczymy dzieciom telefony.

 

Choroba:

Jeśli dziecko w dniu wyjazdu jest chore (ma gorączkę, przyjmuje leki) prosimy o nieryzykowanie jego zdrowia i pozostanie w kraju lub o ile to możliwe o późniejszy dowóz dziecka. W przypadku rezygnacji z wyjazdu uruchomimy procedury zwrotów opłat za wyjazd.

 

Sprzęt elektroniczny:

Wyjazd dziecka na obóz staje się idealną okazją, aby Państwa dzieci odpoczęły od telefonów komórkowych, laptopów, komputerów, iPodów, odtwarzaczy muzyki, iPadów, konsoli PSP, elektronicznych deskorolek i wszelkich innych sprzętów elektronicznych :) Polecamy po prostu zostawić je w domu. Po podróży autokarem zastrzegamy sobie prawo do zdeponowania ich w pokoju kadrowym.

 
POGODA / WARUNKI NA STOKU

 

We Włoszech, jak w całej Europie poza Polską,  zima w pełni. W przyszłym tygodniu ma trochę sypać z temperaturą między -7°C a -13°C. Sprawdzajcie szczegóły klikając w poniższy linki, by być przygotowanym na warunki atmosferyczne:

 

PROGNOZA POGODY

TYGODNIOWA PROGNOZA POGODY

KAMERY INTERNETOWE

 
DO ZOBACZENIA NIEBAWEM!


Wasz SF TEAM!

Janek Sołtys +48 693 756 256

Magda Sołtys +48 663 195 238