Janek okazał się najszybszym instruktorem w swojej kategorii wiekowej (21-30) na 52 OZI, które odbyły się w dniach 24-25 marca w Kluszkowcach!
W dwuboju (slalom gigant + jazda techniczna) uplasował się na 3 miejscu. W tej samej kategorii wiekowej wśród Pań zwyciążyła Kasia Leszczyńska, która trenowała nas na grudniowym wyjeździe w San Candido :) Kasia uzyskała najlepszy czas zawodów, wygrała także klasyfikację dwuboju. Serdeczne gratulacje!
Ogólnopolskie Zawody Instruktorów są organizowane przez Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa (SITN) przy współpracy z Polskim Związkiem Narciarskim (PZN) i w corocznej edycji wyłaniają najlepszych instruktów w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz najlepsze szkoły narciarskie z licencjami SITN.
Jesteście w dobrych rękach! :)
(zdjęcia: Sitn.pl, Ikatur SN)