Szukasz czegoś?

Wciśnij enter aby wyszukać wpisaną frazę.

Jan Sołtys

Z nartami jestem związany od zawsze. Pierwsze kroki na śniegu stawiałem pod czujnymi okiem rodziców na zakopiańskich Kalatówkach już w wieku 3 lat. Przygodę z zawodniczym ściganiem rozpocząłem od startów w FIS Carving Cup Word Challenge, a od 2007 specjalizuję się w slalomie gigancie. Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Miłosz Rebeś

Narciarz, deskorolkowiec, fotograf. Urodziłem się w Zakopanem, mieszkam w Warszawie. Jestem byłym zawodnikiem i reprezentantem Polski w narciarstwie alpejskim. Pracoholik. W wolnych chwilach oddaję się degustacji żelek, od których jestem uzależniony.

Magdalena Sołtys

Nie żyję w górach, a jednak bez gór żyć nie mogę. Kocham narciarstwo w każdym wymiarze – sportowym, instruktorskim, rekreacyjnym, free. Przygodę ze startami zakończyłam w 2009 r., jako brązowa medalistka FIS Carving Cup World Challenge 2009. Obecnie obserwuję, opisuję i animuję rynek biegowy i triathlonowy w Polsce.

Justyna Królikowska

Na co dzień wychowawczyni wesołej gromadki pierwszoklasistów z SP386 na Woli i niania 3-letniej Zuzi, weekendowo trenerka Snowflake'owa i terapeutka pedagogiczna. Kiedyś czynna lekkoatletka, a dziś instruktorka tej dyscypliny. W Warszawie wiecznie zabiegana, za granicą Warszawy mentalnie odpoczywa. Lubi ludzi, przestrzeń i zabawy słowem. Żadnej pracy się nie boi.

Agata Popieluch

Pochodzę z Zakopanego, więc na nartach jeżdżę od urodzenia. Już w przedszkolu, zaczęłam startować w zawodach i do dziś jest to nieodłączną częścią mojego życia. Chętnie dzielę się doświadczeniem zdobytym przez lata spędzone na stokach. Jestem architektem, obecnie mieszkam we Wrocławiu, gdzie z ogromną ulgą ukończyłam wreszcie studia magisterskie na politechnice.

Barbara Kącka

Pełna energii i uśmiechu w swoim życiu staram się połączyć zarówno pasję jak i obowiązki.  Studiuję medycynę, a każdą wolna chwilę spędzam w ukochanych górach, na stoku lub pośród przyjaciół! Na nartach jeżdżę od małego i nigdy nie bałam się szybkości i stromych stoków.  Zaczęłam również przygodę ze wspinaniem oraz ski touringiem - mam już wymarzone tatrzańskie żleby, które czekają na moje linie.

 

Kuba Zastawny

Jeżdżę na nartach od 3 roku życia. Mieszkam w Żorach na Śląsku, zawodniczo trenuję i startuję w zawodach rangi FIS. Uczyli mnie jeździć Tata/klub MKN Gliwice, Andrzej Bachleda (Jr i Sr), ostatnio Wojciech Mitan. Narty są moją pasją, a dzięki nim poznaję wspaniałych ludzi i zwiedzam bajkowe miejsca. Poza tym uprawiam inne sportyv(wszystkie), interesuję się muzyką, uwielbiam podróżować 

Karolina Kempa

Urodziłam sie w Beskidach, a aktualnie mieszkam we Włoszech. Startowałam w Pucharze Polski w Narciarstwie Alpejskim, jak przystało na każdego dzieciaka z gór. Teraz staram sie korzystać z narciarstwa w pełni, spędzać jak najwięcej czasu w górach i dzielić się swoim doświadczeniem właśnie z Wami. W wolnych chwilach wybieram skitury, biegi górskie i dobre włoskie jedzenie.

Michał Kłusak

Reprezentant Polski na zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pyeongchang. Choć jestem specjalista od zjazdu i super giganta, nie obcy jest mi skręt gigantowy i slalomowy. Spróbuję zarazić was swoją miłością do nart :)

Jakub "Izydor" Kłusak

Cześć! Jestem Izydor. Nie lubię PZNu. Lubię za to pizzę i colę. A tak serio - szykujcie się na porządny trening! 

Michał Makowski

Student matematyki, narciarz, biegacz ultra i kolarz. Na nartach odkąd pamięta, głównie związany z MItanski i Snowflake. II-vce Mistrz Polski Juniorów w Slalomie Gigancie. Obecnie student matematyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Pasjonat kolarstwa, motoryzacji i biegów ultra.

Grzesiek Zaręba

Absolwent Politechniki Krakowskiej. Wolne chwile najchętniej spędza na nartach lub desce surfingowej. Miłośnik podróży, socmodernizmu, brutalizmu oraz Dostojewskiego.

Janek Wydro

Narciarstwo alpejskie uprawiam od 2. roku życia. Dawniej na stoku walczyłem w roli zawodnika, teraz zajmuję się trenowaniem innych. Mam nadzieje, że uda mi się Was zarazić pasją nie tylko do nart, ale też do gór.

Artur Włodarczyk

tekst do uzupełnienia

Ola Mioduszewska

W nartach najbardziej lubię to, że mimo zjeżdżania cały dzień w dół, nadal ciągle pozostaje się w górach :) za to na nizinach najczęściej poświęcam czas na triathlon,  grę w hokeja, rysowanie i żeglarstwo. Studiuję medycynę i najchętniej dojeżdżałabym do przyszłej pracy wyciągiem :)

Zgonia Michalik

Na nartach jeżdżę od kiedy pamiętam. Przez ostatnie lata miałam przyjemność jeździć w reprezentacji Sekcji Narciarskiej Politechniki Śląskiej. Obecnie niestety musiałam opuścić brać akademicką i pójść swoją drogą. Zajęłam się swoim biznesem, w którym chcę połączyć inne pasje jakimi są kawa i fotografia. Zrobiło się poważnie jednak dalej będę jeździć na nartach, startować w zawodach amatorskich i uczyć w szkółkach, bo sprawia mi to frajdę.

Antek Fido

Na nartach jeżdżę „ od zawsze”. Poza startami na nartach, przez 3 lata byłem w kadrze Polski w żeglarskiej klasie 420. Jestem na 3 roku SGH (Finanse i Rachunkowość), a każdą wolną chwilę w zimie poświęcam nartom, a w lecie sportom wodnym i rowerowi, zawsze obowiązkowo w wesołej ekipie znajomych :) Jestem fanem francuskiego hip-hopu.

Kuba Korpanty

Ostatnio prócz jazdy w dół coraz większa przyjemność czerpię z podchodzenia na nartach do góry. Jestem studentem 4 roku fizjoterapii na Collegium Medicum UJ, wolne chwile poświęcam innym sportom (w szczególność kitesurfingowi). Lata treningów nie poszły na marne i zawsze służę dobra wskazówką. Zapowiada się sakramencki trening! Lubię chodzić w kapturze.

 

Szymon Mitan

tekst do uzupełnienia

Hania Miśniakiewicz

tekst do uzupełnienia

Tunia Łaszcz

Na nartach jeżdżę już od ponad 20 lat, najpierw startowałam w zawodach amatorskich, później w Pucharze Polski, próbowałam swoich sił we freestyle'u i nie raz wyskoczyłam na freeride. W moim życiu towarzyszy mi też windsurfing i kitesurfing, a od niedawna także wspinanie i tenis. Studiowałam geografię, żeby wiedzieć gdzie najlepiej szukać śniegu i wiatru ;). Uwielbiam podróżować i dobrze zjeść, a wszystko to w dobrym towarzystwie i z uśmiechem na twarzy.

Ala Gadomska

Hej, jestem Ala! Bardzo lubię pracę z ludźmi, zwłaszcza z dziećmi. Jestem przyrodnikiem, ilustratorem książek dla dzieci i edukatorem. Poza tym jednak uwielbiam aktywności na świeżym powietrzu, zwłaszcza sporty związane z górami.

Kasia Leonowicz

Jestem absolwentką katowickiego AWF. Pasjonuję się narciarstwem, windsurfingiem, fitnessem, pływaniem oraz fotografią. Jako instruktor uczę jazdy na nartach i windsurfingu, a na codzień jestem trenerką w krakowskim klubie narciarskim. Posiadam duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, a podczas moich zajęć staram się robić wszystko, żeby każdy czerpał tyle radości ile sama mam przy uprawianiu tych dyscyplin sportowych.

Agata Groyecka

Lubię jeździć po świecie, ale zdecydowanie najlepiej czuję się w górach. Narty to dla mnie przygoda, hobby, praca, przyjaciele i mnóstwo wspomnień. W przerwach między podróżami studiuję Psychologię. Ostatnio odkryłam swoje nowe hobby - wspinaczkę, która na nowo przypomniała mi, co to adrenalina i jak to jest być początkującą. Jestem optymistką i kocham życie :)

Zosia Gagoś

Cała moja rodzina, mimo, że lekarska i nie z gór, to zapaleni narciarze! Dzięki bliskim mieszkającym we Francuskich Alpach, całe dzieciństwo miałam szczęście śmigać w dolinie Chamonix Mont Blanc. W wieku 10 lat zaczęłam jeździć na snowboardzie. Od tego czasu staram się łączyć te dwa sporty. Na pytanie co wolę, narty czy deskę, nigdy nie jestem w stanie odpowiedzieć. Po prostu fajnie jest śmigać na trzech dechach! ;) 

Krystian Gagoś

Przede wszystkim lubię ludzi i lubię się z nimi dzielić tym co najlepsze. Dlatego też moje główne zajęcie to nauczanie. Uczę dietetyki i żywienia, nauk biologicznych, prowadzę szkolenia i warsztaty. Sam też ciągle staram się poznawać nowe dziedziny w ostatnim czasie jest to zarządzanie projektami oraz marketing. No i oczywiście zarażam pasją do narciarstwa. Trenowałem w AZS SGGW a jako instruktor pracuję od 7 lat. 

Paweł Górski

Trochę wariat, prawie góral - z nartami związany jestem od małego. Gdybym mógł to byłbym nartach przez 7 dni w tygodniu. Lubię zdobywać wiedzę narciarską oraz się z nią dzielić. Nie potrafię usiedzieć w miejscu, najchętniej cały czas bym coś robił albo pomagał - lubię czuć się potrzebny! Jestem też bardzo towarzyski ;)

Kasia Strzelecka

Jazdę na snowboardzie zaczęłam w wieku 12 lat, kiedy po 8 latach jazdy na nartach jedyne co mnie w tym ekscytowało to jazda jak najszybciej i jak najprościej w dół. Teraz jestem mądrzejsza i wiem, że narciarstwo może być czymś nawet jeszcze bardziej ekscytującym, jednak to deska pozostała moim najukochańszym zimowym sportem. Postanowiłam przekazywać tę miłość innym i od 7 lat jestem instruktorem snowboardu.

Alicja Będkowska

Mimo, że pochodzę z nizin, narty były i są nieodłączną częścią mojego życia. Niegdyś reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata Juniorów, dziś chętnie dzielę się swoją wiedzą na temat narciarstwa i doświadczeniem zdobytym na stokach. Niedawno skończyłam studia na kierunku Architektura, a teraz w wolnych chwilach od zbierania doświadczenia zawodowego, staram się zarażać innych pasją do dwóch desek i przebywania na śniegu!

Adam Będkowski

Choć od urodzenia otaczały mnie raczej płaskie krajobrazy, to góry okazały się moim place to be. Od swojej szóstej wiosny/zimy - związany jestem z nartami nieustannie. Techniczne wykształcenie i zamiłowanie do najróżniejszych dyscyplin - ostatnio szczególnie crossfitu - czynią ze mnie prawdziwego tytana pracy. Poza pracą cenię też czas na regenerację :) Uwielbiam spędzać go przemierzając azjatyckie bezdroża lub otulony kocem przed ekranem zanurzając się we francuskim kinie.

Kasia Wisławska

tekst do uzupełnienia

Zuza Sołtys

tekst do uzupełnienia

Asia Chromcewicz

Absolwentka krakowskiego AWF, doświadczona instruktorka PZN i MENiS, pilotka i rezydentka. W zimie „mieszka” w Alpach, w lecie nad Atlantykiem. Wieloletnia szefowa klubu narciarskiego, skutecznie zaraża swoją pasją narciarską najmłodszych i dorosłych. Po wielu dniach spędzonych na ubitych trasach lubi uciec w puch na dobry freeride…

Tadek Jezierski

Moja narciarska zajawka jest na tyle poważna, że co roku w marcu zaczyna mi już brakować urlopu. W wolnej chwili wysiaduję w ciemni foto, gdyż fotografię cenię sobie przynajmniej na równi z narciarstwem. Poza tym chętnie jeżdżę w skały, góry lub nad wodę, ale tylko z aparatem i najchętniej jednym z klasycznych aut. Na co dzień jestem projektantem i konstruktorem sprzętu rehabilitacyjnego.

Magda Kraska

Nie mogło jej z nami zabraknąć! Przecież snowboardziści też muszą mieć coś z życia ;) Magda zajmuje się grupami snowboardowymi. 

Hania Wilska

Z zamiłowania i wykształcenia zajmuję się jedzeniem (serio!). Poświęciłam tej tematyce parę lat życia i wciąż jest mi mało! Na nartach zaczęłam jeździć niedługo po tym, kiedy nauczyłam się chodzić. Poważnie za szusowania wzięłam się po zobaczeniu Kasprowego (miałam 3 lata i rodzice nie pozwolili mi zjechać).

Michał Podziewski

Ze Snowflakiem jeżdżę już od dobrych paru lat i nic nie sprawia takiej przyjemności, jak te wyjazdy :). Latem, zamiast nart, wszystko co w wodzie. W wolnych chwilach najchętniej czytam.

Ola Podziewska

Na snowboardzie jeżdzę od 10 lat, na nartach od 15. Ze sportów letnich najbardziej lubię kite- i windsurfing, od czasu do czasu startuję w zawodach triathlonowych. Uwielbiam jeździć po świecie i spędzać czas na Mazurach.

Hania Solecka

Ścisły i pozytywnie zakręcony umysł. Dopiero poznaje narciarstwo od strony instruktorskiej ale jestem otwarta i chętna do współpracy. Mam nadzieje, że nasz wspólny tydzień na nartach będzie fantastyczną zabawą dla nas wszystkich! 

Karolina Ratajczyk

Mam dwa w porywach do trzech małych psiaków i uwielbiam świnki. Uważam, że narty są świetną formą aktywnego spędzania czasu. Jak dotąd byłam zawodniczką, ale czas to zmienić. Widzimy się na stoku:)!

Iga Bartkowska

Na nartach jeżdżę od zawsze, a oprócz nart uwielbiam tez jazdę na rolkach. Uczenie innych to dla mnie coś nowego, ale uwielbiam wyzwania. Myśle, że będziemy się razem świetnie bawić.

Agata Sowa

Narciarska wychowanka Snowflake’a, beneficjentka programu „wspieramy Sowy jeżdżące na nartach”. Zimą na stoku, latem na korcie, a w maju na maturze. Zawsze chętna do działania i pomocy, ciekawa różnicy między uczeniem się, a uczeniem innych.

Michał Maciejewski

Ze Snowflakiem jeżdżę od dekady, pierwsze poważne kroki na nartach stawiałem pod okiem Janka i Magdy. Zarazili mnie pasją do narciarstwa, którą próbuję rozwijać kiedy tylko mogę. Na Snowflake’u powstało też wiele znajomości, które do teraz istnieją. Jeżdżę na nartach od 3 roku życia, od 9 lat gram na perkusji. W przedszkolu zacząłem trenować tenisa, do dziś gram w klubie WTS Deski, a w przyszłym roku planuję zostać instruktorem. Moją letnią pasją jest surfing, a przez cały rok próbuję robić jak najwięcej zdjęć. Lubię pracę z dziećmi i makaron.

Szymon Korpanty

Szymi, Szymi, Yay! Urodzony w Bielsku-Białej. Kocha góry, muzykę, dobre jedzenie i nie wyobraża sobie popołudniowej przerwy bez kawki i tiramisù. W zimie objaśnia swoim kursantom tajniki narciarstwa. W lecie łapie pomyślane wiatry na kitesurfingu. Resztę roku spędza na rowerze, łapiąc flow na traskach enduro.

Magda Petrow-Ganew

tekst do uzupełnienia

Filip Wołowski

tekst do uzupełnienia

Hania Nagalska

teks do uzupełnienia

Zuza Najder

tekst do uzupełnienia

Dominika Niewczas

tekst do uzupelnienia

Iga Paszkiewicz

tekst do uzupełnienia

Julek Rudziński

tekst do uzupełnienia